Кому з персонажів твору Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» належать слова: «Скрізь неправда… Скрізь!.. Живеш, нудишся, тратиш силу, волю, щоб куди заховатись від неї, втекти від неї, плутаєшся в темряві, падаєш, знову встаєш, знову простуєш, знову падаєш… коли б можна, — увесь світ виполонив, а виростив новий… тоді б, може, й правда настала!..»?
У цьому уривку описано
"Таких парубків часто й густо можна зустріти по наших селах.
Одно в нього неабияке - дуже палкий погляд, бистрий як блискавка. ним світилась якась незвичайна сміливість і духова міць, разом з якоюсь хижою тугою... "
«…Вона справді душі не чула в Чіпці: так його любила й жалувала! І цяцьок йому надає, й іграшок яких там; а їсти – сама не доїсть – йому зоставить…»
Кому належать ці слова?
— Так оце та правда?! Оце вона!!! — скрикнула не своїм голосом і несамовито залилась божевільним сміхом...
— Та як ми заживемо з тобою! які порядки заведемо!.. Зранку — ти будеш хазяїнувати коло худоби, а я — в господі...
Хто це сказав?
Кого в романі «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» названо «двужоном»?
"... низенька, чорнявенька, не дуже хорошої вроди дівчина, якось ненароком запала Грицькові в серце. Забув Грицько про великий посаг, який думав затягти за жінкою; годі думати про якусь незвичайну красу..."
Про кого йде мова?
Про кого йде мова?
"Низенька, чорнява, заквітчана польовими квітками, вона й трохи не схожа була на селянок, часто запечених сонцем, високих, іноді дуже неповоротких дівчат. Маленька, кругленька, швидка й жвава, одягнена в зелене убрання, між високим зеленим житом, — вона здавалася русалкою..."
Кого характеризує цитата з роману Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?":
"Не знала вона щастя змалку; не бачила й дівкою, жінкою....»
Кого характеризують наступні рядки: "Недалеко від хатнього порогу стояла немолода вже молодиця, бідненько зодягнена, - і, розсипаючи з миски зерно, голосно скликала курей"
— Виродок іде! — кричить, забачивши здалека ..., білоголовий, миршавенький хлопчик.
Кого називали діти виродком?
Справжнє прізвище Панаса Мирного?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома