1. Сукупність міжнародно-правових норм, які, спрямовані на захист жертв збройних конфліктів і встановлюють заборону або обмеження методів та засобів ведення війни, а також відповідальність за порушення певних принципів і норм, це:
2. Сучасні методи ведення війни характеризуються активним використанням методів впливу на противника, зміни думок, переконань, почуттів населення і військ дружніх і нейтральних держав. З цією метою використовуються як бойова зброя, так і звичайні прийоми впливу на почуття, волю і свідомість людей. Така війна має назву:
3. До зброї масового ураження не відноситься:
4. Тканинна маска і ватно-марлева пов’язка є найпростішим засобом захисту органів дихання від:
5. Для захисту людини від отруйних речовин, сильнодіючих отрут, радіоактивних речовин і біологічних засобів використовуються засоби індивідуального захисту (ЗІЗ). Визначте, який засіб захисту зображено на малюнку:
6. Асептичний засіб у вигляді перев’язувального матеріалу, яким закривають рану:
7. На пошкодження, що характеризується порушенням цілісності шкіряного покриву,накладається асептичний засіб у вигляді перев’язувального матеріалу, яким закривають рану. Вкажіть спосіб накладання асептичного засобу:
8. При проведенні заходів серцево-легеневої реанімації:
9. Вкажіть спосіб накладання стягуючої пов’язки на грудну клітку потерпілого:
10. Ушкодження організму термічним фактором :
11. Під час поранення голови потерпілому було накладено асептичну пов’язку, як показано на малюнку. Така пов’язка має назву:
12. Тяжкість опіків та їх прогноз визначається глибиною і площею ураження, що вища температура і тривалість дії температурного агента, то більша глибина термічного опіку, для визначення їх класифікують:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома