21 запитання
Запитання 1

Регбі-5 це-

варіанти відповідей

Командний вид спорту. Один з різновидів хокею, грається пластиковим м'ячем, удари по якому завдають ключкою.

Різновид безконтактного виду спорту з використанням додаткового спортивного обладнання – 2-х стрічок на наліпках (тегів).

Спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на 2 рівні частини.

Командний вид спорту, в який грають дві команди по одинадцять гравців зі сферичним м'ячем.

Гімнастика це -

Система тілесних (фізичних) вправ, яка склалася у Давній Греції за багато віків до нашої ери.

Олімпійський вид спорту, який об'єднує спортивні дисципліни, що включають змагання з бігу, стрибків, метань та спортивної ходьби.

Зимовий вид спорту, двоборство, що поєднує лижні перегони і стрільбу

Вид спорту, мета якого якнайшвидше проплисти зазначену відстань, не порушуючи при цьому техніки способу плавання, який використовується.

Загальнорозвиваючі вправи це-

Вид мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла.

Один із способів пересування людини, — означає також вид фізичних вправ, що становлять головний розділ легкої атлетики.

Спеціальні рухи, спрямовані на оздоровлення та зміцнення організму, розвиток рухових і психічних якостей дитини.

Вид стрибка в гімнастиці, акробатиці або інших видах спорту.

Запитання 9

Волейбол це-

Спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою.

Спортивна командна гра з м'ячем, який закидають руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів (10 футів) над майданчиком.

Адаптований для дітей шкільного віку варіант волейболу, де м’яч не відбивають, а ловлять, затим перекидають на половину поля команди суперника.

Ігоровий вид спорту з м'ячем, у який грають на вигнутому столі, поєднує в собі елементи сепак такра та настільного тенісу.

Панна це-

Складно-координаційний вид спорту, який поєдує в собі характерні риси художньої та спортивної гімнастик, акробатики та різних танцювальних напрямів

Один із видів вуличного футболу, де прокинути м'яч між ніг суперника - цінується вище, ніж гол у ворота.

Суперники встають один до одного спиною та затискають між собою м'

яч спинами. За сигналом судді, гравці обертаються, гра починається.

Баскетбол 3х3 це-

Командна гра з м'ячем, у якій кожна з двох команд складається з чотирьох чоловіків і чотирьох жінок, намагаються закинути м'яч у кошик, розміщений на стовпі висотою 3,5 м.

Спортивна командна гра з м'ячем, який закидають руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів (10 футів) над майданчиком . Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м.

Командна спортивна гра, в якій гравці розділені на дві команди та намагаються вибити гравців із супротивної команди, кидаючи м’ячі в них, а також уникати влучання м’ячами.

Один з видів баскетболу, що грається двома командами на одному баскетбольному кільці.

Запитання 20

Скільки триває матч в баскетболі 3х3?

Гра триває 25 хв

Гра триває 2 періоди по 15 хв

Гра триває 10 хвилин, якщо тільки одній з команд не вдасться набрати 21 очко до закінчення цього часу. Якщо після 10 хвилин рахунок нічийний, гра переходить в овертайм.

Гра триває строго 3 періоди по 20 хвилин з 2 перервами по 17.