5 запитань
Запитання 1

Футбол —це

варіанти відповідей

найпопулярніша у світі гра (від англійської «Foot» нога та «ball» — м'яч). Його називають спортом

найпопулярніша у світі гра (від англійської «Foot» нога та «ball» — ворота). Його називають спортом

Запитання 2

Уперше правила були введені 7 грудня 1863 року Англійською футбольною асоціацією. Базувались правила на придуманих у Кембріджському університеті положеннях гри.

так

ні

Запитання 3

Грають на футбольному полі завдовшки 90—120 метрів і завширшки 45—90 метрів. На двох протилежних кінцях стоять ворота (завширшки 7,32 м і заввишки 2,44 м), куди потрібно забити м'яча. М'яч, обвід якого повинен бути 68-71 см, а маса — від 396 до 453 грамів. У момент початку гри тиск усередині кулі має бути від 0,6 до 1,1 атмосфери (600–1100 г/см²).

так

ні

Запитання 4

Пенальті — вид штрафного удару у футболі, що пробивається з відстані 12 ярдів (приблизно 11 метрів від воріт).

так

ні

Запитання 5

Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.