Вкажіть графічні елементи веб-дизайну
Основні формати графічних файлів у веб-дизайні
16-бітовий формат растрових зображень, популярний для зберігання цифрових фотографій, які мають дрібні деталі та яскраві кольори. Зображення у форматі швидко завантажуються. Проте формат не підтримує прозорість, і його не має сенсу використовувати для логотипів і піктограм.
Формат, обмежений 256 кольорами, тому абсолютно не підходить для цифрових фотографій із тисячами відтінків. Проте дуже ефективний для зберігання логотипів, піктограм, таблиць. Підтримує прозорість зображення та дозволяє створювати різноманітну анімацію.
Формат зручно використовувати для простого й плоского графічного дизайну, дозволяє працювати із прозорістю, проте він не підтримує анімацію. Зазвичай цей формат використовують для публікації невеликих картинок, логотипів, іконок, діаграм, графічних елементів із прозорістю, фотографій без втрати якості.
Новий графічний формат, розроблений у 2010 році компанією Google з використанням нового алгоритму стиснення і спрямований на зменшення обсягу при збереженні якості, стискує зображення без втрат краще, ніж інші формати, підтримує прозорість.
Найбільш поширений векторний формат. Розмір об'єктів набагато менше розміру растрових зображень, а самі зображення не втрачають в якості при масштабуванні. Формат чудово підходить для малокольорових схем, логотипів і іконок.
Продовжіть речення: "За своєю суттю будь-який сайт — це ..."
Обов’язковим атрибутом тегу для вставки зображення є
CSS-властивості зображень
Якщо не задавати розміри зображення:
Основні властивості блоку анімації CSS
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома