З якої пори року розпочинається твір?
Кого характеризують наступні рядки: "сам панський, ходив у пана Польського за скотом. Та вже громада зжалилась: вибудувала йому землянку в царині та й наставила чабаном"
Кого характеризують наступні рядки: "бідна, некрасива дівчина, уже таки й літня, що жила в сусідах, удвох з старою матірʼю"
Кого характеризують наступні рядки: "Маленька, кругленька, швидка й жвава, одягнена в зелене убрання, - вона здавалась русалкою"
Кого характеризують наступні рядки: "На взір - чоловік середніх літ. Чорні, як гайворон, уси починали вже по краях рудіти; борода стирчала чорна, остюкувата, давно, мабуть, не бачила скіска"
Кого характеризують наступні рядки: "Недалеко від хатнього порогу стояла немолода вже молодиця, бідненько зодягнена, - і, розсипаючи з миски зерно, голосно скликала курей"
Чиїм небожем був Остап Хрущ?
Яка ознака на тілі Чіпки видавала те, що він "чортеня"?
Хто були кумами на хрестинах Чіпки?
Кому належать слова: "Скот ніколи не реве без нужди… як вертається додому та реве - то він радіє, що скоро дома буде, та спочине…"
Кому належать слова: "У кожного є свій янгол: то-то він і пильнує за душею, стереже її, щоб, бува, що лихе не спіткало. Отож - як зірочка покотиться, - то душа переставиться… Душа переставиться - й зірочка покотиться - щезне…"
Який "гріх" вчинив Чіпка, коли дуже хотів їсти?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома