Кому належать слова : «я вже стара, нікчемна стала; ужемені важко іноді й у печі витопити… чую, як сила моя упада, смерть наближається…»
Опис чиєї хати подано в уривку: «хатиночка, як чашечка: невеличка, чиста, ясна, весела. На покуті стояли образи в срібних шатах, заквітчане васильками… перед образами на срібному ретязьку висіла срібна лампадка. У тому ж таки кутку - стіл столярної роботи; у другому - ліжко, заслане м’яким шовковим кінцем…»
Які три слова, почуті від Галі, дуже засмутили Чіпку?
Як звали москаля, з яким Галя повинна була піти під вінець?
Кого -арактеризують наступні рядки: «Де тільки рука її доторкалася, або де око зирнуло, - все те з хмурого, сумного, прояснялося, біліло, ніби всміхалося»
Кого характеризують наступні рядки: «… невсипущий хазяїн. Він чесною працею, своїми мозоляними руками надбав те, що має в господі. Він і тепер не лежень: рано встає, пізно лягає. Він не паніє, як другі…»
Кого характеризують наступні рядки: «Такий же прихильний до чужого нещастя, такий же жалісливий на чужу втрату»?
Кого -арактеризують наступні рядки: «в його серці уже ворушилось бажання верховодити, пекло його, виривалось наверх у думці, в слові… Кого не зустріне, з ким не забалакає - та все про земство, про вибори.»
Кого характеризують наступні рядки: «Вона хотіла ввійти в те товариство тихим янголом-спасителем, навчити запеклі харцизяцькі душі, п’яні голови любові до людей, до їх мирних звичаїв…»
Яке прізвище мала родина, яку вирізав на хуторі Чіпка?
Зі скількох частин і скількох розділів складається роман?
Де вперше було надруковано роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома