Привіт, другокласники! Сьогодні я, Василько, хочу разом з вами подорожува ти цікавим розділом"Ідеї, винаходи, відкриття".Як багато ми довідалися, читаючи захоплюючі статті із нашого підручника. "Хто багато читає, той багато знає",- говорить народна мудрість. Я читаю вдень і ввечері. Добре, що мені допомагає моя подружка -синя настільна лампа. А що було першим джерелом рукотворного світла?
Ми живемо у древньому місті Львові. Львів знаний не одним винаходом. У
1853 році львівські фармацевти Ян Зег та Ігнатій Лукасевич зробили життя людей комфортнішим. Вони винайшли лампу. Яку?
Мене завжди цікавило: що швидше рухається, звук чи світло?
Мій друг Сашко запитав мене:"Що трапляється зі світлом, коли воно проходить крізь прозорі предмети й речовини?" А я прошу вашої допомоги. Підкажіть.
У сучасному світі майже кожна людина не може обійтися без мобільного телефону. Що означає слово телефон ("теле", "фон") ?
Я завжди телефоную друзям і запрошую їх на велопрогулянку. Як ви думаєте, що треба робити, щоб переміщення на велосипеді було безпечним?
Винахідники роблять свої винаходи, спостерігаючи за природою. Вкажіть, друзі, який винахід зробили вчені, спостерігаючи за насінням кульбаби?
Що таке велкро?
Я дуже люблю бавитися із Сашком різними моделями машин. Але нещодавно я захопився літаками і вертольотами. Підкажіть, хто є винахідником вертольота?
Друзі, допоможіть вибрати правила безпечного користування електричними приладами
А Не торкайтесь мокрими руками електроприладів,розеток,вимикачів;
Б Не торкайтесь неізольованого дроту;
В Не користуйтесь несправними електроприладами;
Г Мийте руки перед вживанням їжі.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома