перевірити рівень засвоєння знань із теми «Елементарні геометричні фігури та їх властивості»; розвивати вміння логічно мислити; правильно висловлювати свої думки в письмовому вигляді; виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.
Яке з наведених тверджень неправильне?
А
Через будь-які дві точки можна провести пряму і до того ж тільки одну
Б
Рівні відрізки мають рівні довжини
В
Існує безліч променів із початком у поданій точці
Г
Будь-який кут, що менший від тупого, — гострий
Яке з наведених чисел не може бути довжиною відрізка?
Точка P належить відрізку KM, довжина якого дорівнює 20 см. Знайдіть довжину відрізка PK, якщо вона в 4 рази більша за довжину відрізка PM.
Точки A, B, C і D розміщені на одній прямій так, що точка B знаходиться між точками A і C, а точка C — між точками B і D. Знайдіть відстань між серединами відрізків AC і CD, якщо AB=7 см, BC=3 см, CD=4 см.
Промінь OK — бісектриса кута AOB. Визначте вид кута AOB, якщо ∠AOK =48°.
Промінь OB ділить розгорнутий кут AOC на кути AOB і BOC. Чому дорівнює градусна міра кута AOB, якщо вона на 40° більша за градусну міру кута BOC?
Кут AOD розділений променями OB і OC на три кути, причому ∠COD =108°, кут AOC у 3 рази менший ніж кут COD, промінь OB — бісектриса кута AOD. Знайдіть кут BOC.
Точки A, B, C і D розміщені на одній прямій так, що точка B знаходиться між точками A і C, а точка C — між точками B і D. Знайдіть відстань AD, якщо BD=16 см, AB−BC=2 см,
C — середина BD.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома