Якою цифрою на картосхемі позначено рейхскомісаріат «Україна» - адміністративно-територіальну одиницю німецького окупаційного цивільного управління в роки Другої світової війни?
. Укажіть характерні риси нацистського окупаційного режиму в Україні в роки Великої Вітчизняної війни (1941–1945 рр.).
Про яку адміністративну одиницю, створену окупантами на українських землях у роки Другої світової війни, ідеться в уривку з історичного джерела: «Після того, як (німецько-румунські загарбники) встановили свою владу до річки Буг, запанувала румунська нагайка … від Дністра до Бугу…»?
Похідні групи формували:
На основі документа вкажіть як називалась тактика німецько-фашистських загарбників: « вищому керівництву військ СС та поліції в Україні… необхідно домогтися, щоб при відході з районів України не залишилося жодної людини, ні одного будинку, ні однієї шахти, ні одного центнера зерна, ні однієї рейки, щоб не залишилося ні однієї не отруєної криниці. Противник має мати дійсно тотально спалену і зруйновану країну.»
Яке прізвище у цьому переліку є зайвим?
Бліцкриг - теорія досягнення швидкої перемоги у війні, побудована на тому, що противник буде захоплений зненацька і не встигне активізувати свої сили
Групи осіб(загальна кількість 5 тис. осіб),які мали рухатися слідом за німецькою армією й здійснювати пропаганду та агітацію, а також формувати місцеві органи влади, громадські організації, щоб поставити Німеччину перед фактом відновлення Української держави. Ці групи були створені
Коли ОУН(Б) у Львові провели Національні збори й оголосили Акт відновлення Української держави?
Хто був автором меморандуму із приводу геноциду єврейського народу, а також про права українців на власну державу?
"Новий порядок " , запроваджений нацистами, передбачав:
Третій рейх
Центром рейхскомісаріату "Україна" був
Робітники, вивезені зі східних окупованих територій на роботи в Німеччину
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома