Складені задачі на зведення до одиниці

Додано: 6 квітня
Предмет: Математика, 3 клас
3 запитання
Запитання 1

1 Господиня купила 4 кг картоплі за 24 грн, а. З кг моркви за 12 грн. На скільки гривень один кілограм моркви дешевший за один кілограм картоплі?

варіанти відповідей

4

6

2

3

Запитання 2

2 .Маса 3 ящиків з яблуками 27 кг, а маса 6 ящиків із грушами 36 кг. На скільки кілограмів маса одного ящика з яблуками важча за масу одного ящика з грушами?

варіанти відповідей

9

6

4

3

Запитання 3

3.Івасик заплатив за 5 коробок олівців 20 грн, а за 7 лінійок — 14 грн. На скільки гривень лінійка дешевша за коробку олівців?



варіанти відповідей

4

2

3

5

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест