Згідно з цією теорією життя виникло як наслідок в минулому якоїсь надприродної події. Цієї теорії дотримуються послідовники майже всіх релігій. Ще у 1650 р. ірландський архієпископ Ашер підрахував, що Бог створив світ у жовтні 4004 р. до н.е. Теорія божественного створення світу виходить за межі наукового дослідження.Ця теорія має назву:
В книзі «Метафізика» Аристотель говорить про НЕЇ як про єдино можливе пояснення походження життя. Для прикладу він наводить світлячків, які народжуються з роси,а зі старої білизни — миші. Багато вчених, серед яких Ньютон, Декарт, Ван Гельмонт, приймали цю теорію без заперечень.
В 1864 р. ВІН, доповідаючи Французькій академії про результати своїх досліджень методом стерилізації, заявив: «Ніколи більше теорія самовільного зародження не підніметься після цього смертельного удару».Й дійсно, саме ВІН на дослідах спростував теорію самозародження.
Вперше на початку XX ст. ЇЇ сформулював видатний шведський фізик Сванте Арреніус, за що у 1903 р. йому присуджено Нобелівську премію.
Ця теорія не пропонує ніякого механізму для пояснення первинного виникнення життя, а висуває ідею про її позаземне походження.
Вчені висловили думку, що атмосфера первинної Землі була не такою, як тепер. Головними її особливостями були присутні відновні процеси і відсутність вільного кисню. За цих умов під дією потужних електричних зарядів (блискавки) і сонячного випромінювання в атмосфері могли утворитися з неорганічних речовин прості органічні сполуки.Одним з цих вчених є
Вкажіть вченого, який проводив подібні досліди (малюнок)
Вказати вченого, який проводив такі досліди (малюнок)
Перший крок на шляху виникнення життя на Землі згідно з сучасною теорією абіогенезу- …
Згідно з сучасною теорією абіогенезу, першим етапом появи життя на Землі є:
Даний малюнок (ілюстрацію) використовували для доведення своєї теорії походження життя на Землі:
Імітацію первісної атмосфери в лабораторних умовах ( малюнок) для дослідів використовували вчені:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома