Який універсал проголосив створення Української Народної Республіки?
Перший радянський уряд в Україні, затверджений ВУЦВК у грудні 1917 р.
Коли була утворена УЦР?
Позначте варіант, у якому названо головний позитивний результат Української революції
Яка подія відбулася у Харкові 11-12 грудня 1917 р.?
Коли було прийнято Конституцію УНР:
Позначте назву документа, проголошеного Центральною Радою , який містить такі слова: «Народе Український! Народе селян, робітників, трудящого люду! Волею своєю ти поставив нас , Українську Центральну Раду, на сторожі прав і вольностей Української землі».
.Позначте першу за чисельністю українську політичну партію на початку 1917р.
Про якого діяча українського визвольного руху йдеться:
«…відомий український громадсько-політичний і державний діяч, належав до членів київської Громади, був в числі засновників Революційної української партії Української соціал-демократичної робітничої партії. Під час Українського національного конгресу був обраний заступником голови Української Центральної Ради».
. Укажіть назву населеного пункту, поблизу якого сталася подія, описана в даному документі: «Вона (молодь) йшла в бій з піснею: «Ще не вмерла»… І не вина цієї молоді, що світ так злегковажив великим шляхетним поривом Української держави. …Вина була хіба в тому, що та молодь, як і цілий народ, що її видав, не були підготовлені до взятого на себе завдання».
З якого універсалу це звернення?
"...Громадяне української землі! Представники Тимчасового Правительства повідомили нас про ті конкретні заходи, які задумує перевести Тимчасове Правительство в справі управи Україною до Установчих Зборів. Тимчасове Правительство, стоячи на сторожі завойованих революційним народом свобід, признаючи за кожним народом право на самоозначення та полишаючи остаточне усталення його форми Установчим Зборам, простягає руку представникам української демократії й Центральній Українській Раді та заклику є в порозумінню з цим творити нове життя України на добро всієї революційної Росії ..."
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома