Необхідно розрахувати вартість залишку запасів в кінці червня, використовуючи метод середньозваженої собівартості;
Необхідно розрахувати вартість відпуску матеріалів протягом шести місяців , використовуючи метод - ФІФО;
Необхідно розрахувати вартість кінцевого запасу в червні, використовуючи методи оцінки - ЛІФО
У квітні підприємство «Фреш» складає бюджет грошових коштів на наступний місяць (травень). Для його підготовки використовується така інформація. Чому дорівнює величина очікуваних грошових надходжень:
Підприємство має такі дані про діяльність своїх підрозділів (грн)
До складу витрат кожного підрозділу входять постійні загальновиробничі витрати, розподілені на основі питомої ваги обсягу продажу кожного підрозділу. Якщо всі прямі витрати кожного підрозділу зникають у разі припинення його діяльності, то який (які) із підрозділів слід ліквідувати:
Підприємство «Сіріус» планує внести деякі зміни у виробничий процес. Нижче подані існуючі виробничі витрати (до внесення змін) та витрати, що плануються після відповідних змін (грн)
Величина диференційних витрат становить:
Якщо підприємство прийме спеціальне замовлення на 1500 одиниць продукції по ціні 50 грн за одиницю (звичайна ціна реалізації 75 грн), а витрати на виробництво одиниці продукції становлять 55 грн (з яких на змінні припадає 80 %), то за умови наявності вільних виробничих потужностей його додатковий фінансовий результат становитиме:
Машина поставляється за договором лізингу на 2 роки
з наступним викупом. Орендна плата за рік становить 2880 грн, ціна викупу за залишковою вартістю — 2160 грн. Дисконтна ставка — 20 %. Загальні витрати на лізинг у теперішній вартості становлять (грн):
Загальні витрати на виробництво однієї комплектуючої становлять 5 грн, з яких 30 % припадає на постійні витрати. Для прийняття рішення щодо виготовлення напівфабрикатів у власному виробництві чи придбання їх на стороні величина релевантних витрат становитиме:
Визначити оптимальний розмір замовлення
Дані для виконання завдання:
ТОВ "Бета" виготовляє друковану продукцію.
Виробничий план становить 1000 пачок на рік.
Витрати пов'язані із заготівельною діяльністю в розрахунку на 100 пачок паперу наступні:
Утримання складу 1,40
Страхування запасу 0,40
Норма природних втрат 0,20
Вантажно-розвантажувальні роботи 4,50
Поштово-канцелярські витрати 0,50
Встановити періодичність поповнення запасу.
Дані для виконання завдання:
ТОВ "Бета" виготовляє друковану продукцію.
Виробничий план становить 1000 пачок на рік.
Витрати пов'язані із заготівельною діяльністю в розрахунку на 100 пачок бумаги наступні:
Утримання складу 1,50
Страхування запасу 0,50
Норма природних втрат 0,40
Вантажно-розвантажувальні роботи 4,00
Поштово-канцелярські витрати 0,70
Підприємство розпочало свою діяльність у 20__ р. Є така інформація про його діяльність у 20__ р.:
Придбано товарів протягом року, грн - 350 000
Залишки товарів станом на кінець року, грн. - 70 000
Надійшли кошти від покупців протягом року, грн. - 200 000
Відомо, що всі товари продавалися за ціною, на 40 % вищою від витрат на їх закупівлю. Визначте сальдо дебіторської заборгованості станом на 31.12.20__ р., якщо весь продаж здійснюється в кредит і всі рахунки покупцями будуть оплачені:
На виробничій дільниці є 3 преси для виготов¬лення кришок до скляних банок. Інтенсивність (продуктивність) роботи одного преса регулюється в межах 20 < λ < 50 кришок за хвилину. Час роботи пресів обмежено двома змінами, тривалість зміни 8 годин. Поточний попит на кришки 57 600 штук на день. Визначимо можливі варіанти роботи машин стосовно задано¬го обсягу роботи, застосувавши адаптацію за часом.
На виробничій дільниці є 3 преси для виготовлення кришок до скляних банок. Інтенсивність (продуктивність) роботи одного преса регулюється в межах 20 < λ < 50 кришок за хвилину. Час роботи пресів обмежено двома змінами, тривалість зміни 8 годин. Поточний попит на кришки 57 600 штук на день. Визначимо можливі варіанти роботи машин стосовно заданого обсягу роботи, застосувавши адаптацію за інтенсивністю.
На виробничій дільниці є 3 преси для виготов¬лення кришок до скляних банок. Інтенсивність (продуктивність) роботи одного преса регулюється в межах 20 < λ < 50 кришок за хвилину. Час роботи пресів обмежено двома змінами, тривалість зміни 8 годин. Поточний попит на кришки 57 600 штук на день. Визначимо три можливі варіанти роботи машин стосовно задано¬го обсягу роботи, застосувавши адаптацію за кількістю машин.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома