Як називалась умовна демаркаційна лінія, запропонована британським політиком як можливий кордон перемир'я у війні між більшовицькою Росією і щойно відновленою Польською республікою під час польсько-радянської війни 1920—1921 рр
У якому році держави Антанти визнали право Польщі на окупацію Східної Галичини?
Якою була офіційна назва заселених українцями, білорусами і литовцями воєводств Польської республіки у міжвоєнний період?
Яку назву мали двомовні школи, створення яких стало найважливішим кроком на шляху полонізації освіти?
Які галузі промисловості були найрозвинутішими в регіоні у міжвоєнний період?
Як називалась політика заселення польськими колоністами західноукраїнських та західнобілоруських земель, яку проводив уряд Польщі?
Назвати політичні партії, що діяли на українських землях в складі Польщі
Один із засновників Українського національно-демократичного об'єднання, з 1935 р. — голова. У 1930-х рр. проводив політику «нормалізації» українсько-польських відносин.
Яку назву отримала репресивна акція, проведена польською владою у вересні — листопаді 1930 року за наказом Юзефа Пілсудського із застосуванням поліції та армії проти українського цивільного населення Східної Галичини?
Хто очолював партію,створену на базі УВО, що виступала за самостійність України і способом її досягнення вважала дії мас, спрямовані на розхитування та знищення окупаційних структур?
У якому році відбулися події,описані в уривку з джерела: «У селі Копилів Сокольського повіту Львівського воєводства знищено приміщення читальні, подерто бібліотечні книжки і портрети Шевченка і Франка. Після знищення читальні установлено людей перед читальнею і змушено їх кричати: "Хай живе Пілсудський!" ...»?
На початку 1920-х рр. польський уряд поділив територію країни на дві господарські зони: Польщу «А» та Польщу «Б». Що стало одним із наслідків такого кроку для соціально-економічного розвитку західноукраїнських земель?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома