Одиниця вартості - це...
Скільки коштує торт?
15грн-5грн=?
Скільки коштує шоколад?
100грн-50грн?
50грн+30грн=?
У дівчинки було 8 грн. Після того, як вона купила пляшку води, у неї залишилося 3грн. Скільки коштує пляшка води?
Було-8грн
Витратила-3грн
Залишилося-?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома