Назва плану утворення союзної держави, за яким усі радянські республіки мали увійти до складу РСФРР, а також його ініціатор(и):
Владні структури, які забезпечували керівництво так званою «договірною федерацією» УСРР і РСФРР на початку 20-х рр.:
Наслідки підписання союзного робітничо-селянського договору між УСРР і РСФРР:
Хто з діячів більшовицької партії 1922 р. висунув проект «автономізації» незалежних республік і передбачав їхнє включення до складу РСФРР?
Якого року відбулася подія, описана в наведеному джерелі?
«Російська Соціалістична Федеративна Радянська Республіка (РСФРР), Українська Соціалістична Радянська Республіка (УСРР), Білоруська Соціалістична Радянська Республіка (БСРР) і Закавказька Соціалістична Федеративна Радянська Республіка (ЗСФРР — Грузія, Азербайджан і Вірменія) укладають цей союзний договір про об’єднання в одну союзну державу — «Союз Радянських Соціалістичних Республік».
Яку назву отримала система відносин між РСФРР і УСРР після укладення Союзного робітничо-селянського договору, за яким дві республіки вступали у воєнний та господарський союз?
Коли відбулося ухвалення документа, уривок з якого наведено?
«РСФРР і УСРР входять між собою у військовий і господарський союз... Для кращого здійснення зазначеної в пункті 1 мети, обидва уряди оголошують об'єднаними такі комісаріати: перше - військових і морських сил, друге - Вищу раду народного господарства; третє - зовнішнього торгу, четверте - фінансів, п'яте - праці, шосте - шляхів і сьоме - пошт і телеграфу».
Яке твердження розкриває зміст запропонованого В. Леніним плану об’єднання радянських республік?
У результаті входження Української СРР до складу Союзу РСР:
У якому році відбулась подія, якій присвячений плакат?
Яким був офіційний державний статус України на початку 20-х років:
Конституція УСРР була прийнята в...
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома