Ярослав купив 5зошитів по 8грн. і 2ручки по 4грн. На скільки гривень більше Ярослав заплатив за зошити, ніж за ручки?
Який вираз є розв'язком цієї задачі?
Ярослав купив 6 зошитів по 8грн і 2 ручки по 4грн. У скільки разів ручки коштують дешевше, ніж зошити?
Оберіть вираз, що є розв'язком цієї задачі
(зверніть увагу, що ми запишемо в дужках: гривні чи рази?):
У їдальню завезли 7 ящиків яблук по а кг в кожному. Скільки кілограмів яблук завезли?
Який буквений вираз буде розв'язком?
У їдальню завезли 7 ящиків яблук по 3кг в кожному і такий самий ящик груш. На скільки кілограмів груш завезли менше, ніж яблук?
Оберіть вираз, який буде розв'язком задачі:
Оберіть вираз зі змінною:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома