24 вересня о 18:00Вебінар: Використання елементів проєктної діяльності в умовах змішаного навчання

Задачі на знаходження четвертого пропорційного

Додано: 22 квітня
Предмет: Математика, 3 клас
Тест виконано: 114 разів
9 запитань
Запитання 1

За 3 кг апельсинів заплатили 36 грн. Скільки коштують 5 кг апельсинів? (№907)

варіанти відповідей

12 грн

56 грн

60 грн

62 грн

Запитання 2

За 5 пар рукавичок заплатили 55 грн. Яка вартість семи таких пар рукавичок?(№908)

варіанти відповідей

74 грн

70 грн

11 грн

77 грн

Запитання 3

4 робітники за 5 робочих днів розпиляли на дошки 240 колод. За скільки днів 2 робітники розпиляють 192 таких колод? (№909)

варіанти відповідей

8 днів

11 днів

6 днів

7 днів

Запитання 4

56 кг лимонів розклали порівну у 8 ящиків. Скільки потрібно таких ящиків, щоб розкласти 42 кг лимонів?

варіанти відповідей

6

7

5

8

Запитання 5

За 150 грн купили 5 однакових іграшок. Скільки таких іграшок можна купити за 300 грн?

варіанти відповідей

5

10

8

9

Запитання 6

У 8 рядах 96 стільців. Скільки стільців в 6 таких же рядах?

варіанти відповідей

72

54

80

90

Запитання 7

У фотоальбомі на 5 сторінках 90 фотографій, на кожній сторінці порівну. Скільки фотографій на 7 таких же сторінках?

варіанти відповідей

126

132

128

144

Запитання 8

У 5 коробок розклали 40 олівців. Скільки олівців знадобиться для 8 коробок, якщо в кожну покласти на 4 штуки більше?

варіанти відповідей

66

78

96

124

Запитання 9

Бджолярі розлили 48 кг меду в 6 банок. Скільки банок потрібно, щоб розлити 70 кг меду, якщо в кожну банку наливати на 2 кг більше?

варіанти відповідей

5

6

7

8

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест