Задачі про вартість (ділення десяткових дробів) 5 клас

Для учнів 5 класів, які вивчають тему "Ділення десяткових дробів" пропонуються задачі практичного змісту на визначення вартості одиниці товару.

Додано: 18 березня 2020
Предмет: Математика, 5 клас
Тест виконано: 1 раз
10 запитань
Запитання 1

За 1 кг 300 г бананів заплатили 37,7 грн. Яку дію необхідно виконати, щоб дізнатись вартість 1 кг бананів?

варіанти відповідей

37,7 : 1,3

1,3 : 37,7

37,7 ⋅ 1,3

1300 ⋅ 37,7

Запитання 2

Чому дорівнює вартість 1 кг бананів із задачі 1?

варіанти відповідей

49 грн. 1 коп.

29 грн.

34,5 грн.

неможливо обчислити

Запитання 3

За 5,4 метри тканини заплатили 407,7 грн. Укажіть вираз, який дозволяє обчислити вартість 10 м такої тканини.

варіанти відповідей

407,7 : 10 : 5,4

407, 7 : 5,4 ⋅ 10

5,4 ⋅ 75,5 ⋅ 10

407, 7 : 10 ⋅ 5,4

Запитання 4

Чому дорівнює вартість 1 м тканини із задачі 3 ?

варіанти відповідей

40,77 грн.

неможливо встановити

57,7 грн.

75,5 грн.

Запитання 5

За 10,2 кг яблук і 11,74 кг груш кухар заплатив 300 грн. Укажіть вираз, за допомогою якого можна обчислити вартість 1 кг груш, якщо відомо, що 1 кг яблук коштує 15 грн.60 коп.

варіанти відповідей

(300 - 10,2 ⋅ 15,6) : 11,74

(300 - 11,74 ⋅ 10,2) : 15,6

300 : 15,6 - 10,2 ⋅ 11,74

(300 - 15,6 ⋅ 11,74) : 10,2

Запитання 6

Чому дорівнює вартість усіх куплених яблук із задачі 5?

варіанти відповідей

неможливо встановити

300 грн.

140 грн. 88 коп.

159 грн. 12 коп

Запитання 7

Чому дорівнює вартість усіх куплених груш із задачі 5?

варіанти відповідей

300 грн

неможливо встановити

140 грн. 88 коп

159 грн. 12 коп

Запитання 8

Чому дорівнює вартість 1 кг груш із задачі 5?

варіанти відповідей

12 грн

11 грн

22 грн

14 грн. 80 коп

Запитання 9

17, 75 кг гречаної крупи коштує 319,5 грн., а 4,85 кг рису - 92,15 грн. Порівняйте вартість 1 кг рису і 1 кг гречаної крупи.

варіанти відповідей

1 кг рису дорожчий, ніж 1 кг гречаної крупи на 1 грн.

1 кг гречаної крупи дорожчий, ніж 1 кг рису на 1 грн.

1 кг рису дорожчий, ніж 1 кг гречаної крупи на 1,2 грн.

1 кг гречаної крупи дорожчий, ніж 1 кг рису на 1,5 грн.

Запитання 10

Укажіть вартість гречаної крупи і вартість рису із задачі 9.

варіанти відповідей

1 кг рису коштує 21 грн., 1 кг гречаної крупи - 19 грн.

1 кг рису коштує 20 грн., 1 кг гречаної крупи - 17 грн.

1 кг рису коштує 18 грн., 1 кг гречаної крупи - 19 грн.

1 кг рису коштує 19 грн., 1 кг гречаної крупи - 18 грн.

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест