Урок "Frühlingsfeste"

Про матеріал
Німецька мова (1-й рік навчання), 5-й клас, С.І.Сотникова, Т.Ф.Білоусова (Видавництво:Ранок) Навчання вживати нову лексику та активізація її у мовленні, розвиток умінь учнів читання, письма, мовлення. Зацікавленність до вивчення німецької мови та прояв стимулу до практичного використання мови.
Перегляд файлу

Тема уроку «Весняні свята»

Мета:

1.Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями теми та активізація їх у мовленні

2. Розвиток умінь говоріння, читання, письма

3.Розвиток уваги учнів, пам’яті, розширення їх кругозору та зацікавленості до навчання

4. Виховання поваги та гордості до традиції та звичаїв свого народу та країни, мову якої вивчаємо

Лексичний матеріал:   Ostern  - Великдень

                                          Die Osterferien -Великодні канікули

                                          Der Osterhase  - Великодній заєць

                                          Das Osterei  - писанка, крашанка

                                          Der Frauentag  - день жінки

                                          Der Tag des Sieges - день перемоги

                                           Suchen – шукати

Обладнання: підручник (С.І.Сотникова, Т.Ф.Білоусова), словники, робочі зошити, диск, ноутбук, тематичні картинки

                                              Хід уроку.

І. Організаційний момент уроку

  1. Привітання. Guten Tag, liebe Kinder! Ich bin sehr froh euch wieder zu sehen. Ich hoffe, es geht gut!

  2.Повідомлення теми та мети уроку.

 Unser Thema heißt „Feste im Frühling“. Heute schreiben wir die neuen Wörter zum Thema, lesen einen Text , schreiben die Übung und sprechen . Aber zuerst begrüßt bitte einander einen schönen Tag . (Учні співають пісню   „Guten Tag. Guten Tag! Hallo! Wie geht’s?“

ІІ. Мовна гімнастика. Kinder, Kinder!

                                         Es ist Winter!

                                         Es ist kalt! Es schneit!

                                         Es ist schöne Jahreszeit!

ІІІ. Перевірка домашнього завдання.

  1. Підручник, стр.74, впр. 5.(«Учні читають, коли святкують ці свята в Україні).

ІV. Lesen (Читання)

  1. LB, Seite 75, Übung 2 (Учні читають вірш про маму, визначають до якого свята він підходить)

Zu welchem Fest passt dieses Gedicht? (Muttertag)

V. Schreiben (Письмо) Seite 76, Übung4.

  Bildet Sätze und schreibt sie ins Heft.

 Zum Beispiel: Ich wünsche der Mutter alles Gute zum Frauentag! (Учні виконують вправу).

VI. Sportgymnastik.

  1. Seid ihr müde? Jetzt machen wir einige Sportübungen.

(Фізкультхвилинка)  Hände hoch! -   Руки вгору!

                                       Hände hinab! -  Руки вниз!

                                       Hände zur Hüfte!  - Руки на пояс!

                                       Setzt euch! Steht auf!  Сядьте! Встаньте!

VII. Sprechen. (Говоріння)

   1.LB, Seite 77, Übung 6. Sagt, was richtig und was falsch ist.

   2. Діалогічне мовлення. Гра ланцюжок. Учні запитують один одного, коли святкують те, чи інше свято, використовуючи запитальне слово wann?

 Наприклад: Wann ist Nikolaustag?   -Am 6. Dezember ist Nikolaustag in Deutschland. Usw.

VIII. Hörverstehen.

 1LB, Seite 77, Übung 7. (Учні слухають текст, нумерують речення)

IX. Zusammenfassung.

  1. Unsere Stunde ist bald zu Ende. Wir haben heute über die Frühlingsfeste gesprochen, neue Wörter gelernt, Sätze gebildet, den Text gehört. Sagt bitte, habt ihr die Stunde gefallen?
  2. Schreibt bitte eure Hausaufgaben.

-  Neue Wörter  lernen und das Gedicht auf der Seite 75 auswendig lernen.

  3. Ihr habt gut gearbeitet und bekommt folgende Noten…

Auf Wiedersehen! Alles Gute!

    

 

 

 

    

                                                              

 

 

docx
Додано
25 січня 2022
Переглядів
578
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку