Урок-гра “BINGO” для учнів 4 класу
Підтема: Числівники від 1 до 100.
Мета: повторити та закріпити вивчені числівники (1-100), перевірити в ігровій формі знання простих, похідних та складених числівників, розвивати навички аудіювання, говоріння, логічного мислення, навички самостійної роботи та роботи в парах, відпрацьовувати правильну вимову числівників ( суфіксів - teen, - ty ) та чітку їх диференціацію; виховувати любов до вивчення англійської мови, уважність, старанність в роботі, самостійність та наполегливість.
Обладнання: підручник, робочий зошит, вірш, таблиці, вірш для аудіювання ”How many pupils?”, кросворд, комплект гри “Bingo”.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Повідомлення теми та мети уроку
T: Dear pupils, today we’ll have very unusual lesson. During our lesson we’ll do interesting tasks; solve crosswords, play games; and I hope we’ll have a lot of fun. Our lesson is dedicated to numerals. Are you ready? Let’s start.
2. Уведення а іншомовну атмосферу
T: Let’s repeat the poem
One, two, look at the shoe,
Three, four, look at the door,
Five, six, look at the chicks,
Seven, eight, look at the plate,
Nine, ten, look at the pen.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення вивченого на попередньому уроці
a). T: Do you like to count? Do you know numerals from 1 to 100?
I hope that these guesses will help you.
(Повторення числівників за таблицями від 13 до 19 та від 20 до 90)
б). T: Your task is to take a sheet of paper from this box, read the task and count, for example, from 10 to1.
2. Прослуховування вірша
T: And now listen to the poem and say how many pupils were in the class.
How many pupils?
Our class has two Bellas,
Two Jims and two Stellas,
Three Anns and three Dicks,
Five Kates and three Nicks,
Eight Sams and four Bills,
Five Nells and two Jills,
But we have only one Paul,
Can you count them all?
(Answer: 40 pupils in the class)
T: The next task is to match:
sixty-one 58
nineteen 5
ten 42
forty-two 89
five 93
ninety-three 19
eighty-nine 10
fifty-eight 61
T: And now you can see the crossword on the blackboard.
You must write down numerals from 1 to 10, but one figure is missing and we must find it.
(Учні на дошці розв’язують кросворд, записуючи числівники від 1 до 10)
|
S
|
|
|||||
E |
|
|
|
T |
|||
|
S |
|
|
|
|
||
N
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
F |
|
|
|
|||
|
T
|
|
|
|
|||
|
|
||||||
|
|
||||||
(one is missing)
T: And now, I think you are ready to play the game “Bingo”. Be very attentive.
(Гра на зразок «Лото», учні отримують картки з цифрами та маленькі клаптики паперу і коли чують цифру, яка є у них на картці, то закривають її паперовим квадратиком. Цифри звучать англійською мовою і коли в учня закриті всі цифри він вигукує “Bingo”. Це і буде переможець гри. )
T: The game was interesting. And we have the winner. His/her name is…
III. Заключна частина уроку.
WB: Ex. 5, p. 28
T: Do you like our lesson?
What was the most interesting/difficult task?
(відповіді учнів)
Your marks are…