Урок німецької мови « Хто вони за професією. Хто що робить.»

Про матеріал
Мета уроку удосконалювати навички читання, аудіювання та мовлення; активізувати використання лексичного та граматичного матеріалу в усному мовлені; сприяти формуванню інтересу до оволодіння німецькою мовою, розвитку інформаційної компетентності учнів, готовності до іншомовного спілкування. Додається презентація.
Перегляд файлу

Урок №16 5 клас

Тема: « Хто вони за професією. Хто що робить.»

Мета: удосконалювати навички читання, аудіювання та мовлення; активізувати використання лексичного та граматичного матеріалу в усному мовлені; сприяти формуванню інтересу до оволодіння німецькою мовою, розвитку інформаційної компетентності учнів, готовності до іншомовного спілкування.

Очікуваний результат: вміти називати професію людини використовуючи лексичні одиниці та дієслова в теперішньому часі ; продовжити формувати навички аудіювання, читання і діалогічного мовлення.

Хід уроку

Початок уроку 

I Організаційний момент

1Привітання. Повідомлення теми та мети уроку:

Guten Tag, liebe Kinder! Setzt euch! Heute widerholen wir in der Stunde Lexik  Wir werden lesen, hören  und viel Deutsch sprechen. ( Доброго дня любі діти. Сідайте будь ласка. Сьогодні на уроці ми будемо повторяти слова, граматичні структури, читати, слухати, писати та багато розмовляти німецькою мовою.) Was sehet ihr auf den Bildern? 

Wie meint ihr? Was wеrden wir heute machen?  (Das sind die Menschen. Sie haben verschiedene Berufe. Und wir werden über die Berufe sprechen  
2.Психологічний настій.

Wie geht es ihnen? 

 Ich wünsche ihnen gute und fleißige Arbeit.( )

 II Фонетична розминка .

 

Fischer Fritz fischt frische Fische,

 frische Fische fischt Fischer Fritz.    Lies  den Reim. ( прочитай  слайд 2)

III Речова розминка . Mundgymnastik

1 Повторення  дієслова sein  з використанням ІКТ. Wir wiederholen den Verb sein

( слайд3)

ich         bin       wir      sind

 du         bist       ihr      seid

er

sie          ist        sie      sind

es

 

 

2Повторення лексики з використанням ІКТ Wir wiederholen die Wörter.( слайд 4 -10)

 

IVКонтроль домашнього завдання. Wir kontrollieren die Hausaufgabe. Habt ihr alle die Hausaufgabe gemacht? Öffne  unsere Arbeitshefte. Liest Übung 4 Seite29.  Verbind richtig die Sätze.  Übung 6 Seite 30 . schreibe die Sätze  richtig auf. Zeige sich bitte die Übung in den Heften

V Спортивна пауза.

  • Brüderlein komm tanzt mit mir.        
  • Beide Hände reich  `ích dir 
  • Einmal hin, einmal her                         
  • Rundherum das ist nicht schwer.
  • Mit den Händen klapp, klapp, klapp
  • Mit den Füßen trapp, trapp, trapp                                                
  • Einmal hin, einmal her
  • Rundherum das ist nicht schwer.

 

 

 

VI Робота парами . Arbeite in Paaren. Frage und antworte. Was ist er/ sie?  Übung 1 Seite 31.( Hefte)

 VII Робота групами Arbeite in Gruppen.

Wir teilen uns in drei Gruppen. Ihr müsst die Berufe schreiben. Wer ist am schnellsten?

 

     B                                 M

 

 

      S                                 A

 

       Слайд 12 -13

 

VIII введення нової лексики  ( презентація нових слів слайди 14-16)

Wir lernen neue Wörter. Was können sie machen?      Übung 1 Seite39.  ( das Buch)

IX  дієслова в теперішньому часі  ( слайди 17- 26) das Verb in Präsent  s. 39  die Tabelle  

 ich – male                wir-malen

du- malst                  ihr- malt

er

sie     malt                sie- malen

es

 

 

X Заключна частина уроку

1Домашнє завдання: Übung 3,5 Seite39-40

 

2. Рефлексія- дайте оцінку нашої праці за допомогою діаграми  wer hat unsere Arbeit gefallen male blau wer hat unsere Arbeit nicht gefallen male rot.

3 підсумки  Also, Was haben wir in der Stunde heute gemacht.

Sehr schön! Heute habt  ihr fleißig gearbeitet. Was wir nicht alles machen?

  • Wir  lesen, Wir spielen Dialoge
  • Wir vieles  wiederholen
  • Wir sprechen  Deutsch …

- Die Noten sind…
- Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen. Ich danke euch für eure  Arbeit.

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
13 лютого 2019
Переглядів
825
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку