Урок-подорож: Ознайомлення з навчальним матеріалом на рік 4 клас Quick Minds
Тривалість: 45 хвилин
Мета уроку: Ознайомити учнів з навчальним матеріалом на рік за допомогою інтерактивної подорожі за новими темами з англійської мови
Очікувані результати: Учні зможуть:
-
Назвати основні теми, які вивчатимуться протягом року
-
Розуміти ключову лексику кожної теми
-
Проявити зацікавленість до вивчення англійської мови
Часовий розподіл:
-
Організаційний момент - 3 хв
-
Вступна частина - 5 хв
-
Основна частина (подорож за темами) - 30 хв
-
Підсумки та рефлексія - 7 хв
Необхідні матеріали:
-
Карта подорожі (плакат з позначеними станціями-темами)
-
Картки з ілюстраціями до кожної теми
-
Фотографії або відеоматеріали за темами
-
Стікери або маленькі прапорці для позначення "відвіданих" тем
-
Мультимедійний проектор (за наявності)
-
Роздатковий матеріал із загадками або міні-завданнями
Хід уроку
1. Організаційний момент (3 хв)
-
Привітання англійською мовою: "Good morning, dear students!"
-
Перевірка готовності до уроку та правил поведінки під час уроку
-
Повідомлення учням, що сьогодні на них чекає захоплива подорож англійською мовою
2. Вступна частина (5 хв)
-
Мотивація: "Сьогодні ми вирушаємо у подорож англійським світом. Протягом року ми відвідаємо різні цікаві місця, познайомимось з новими темами та історіями, а також дізнаємось багато цікавого."
-
Демонстрація карти подорожі з відміченими станціями-темами
-
Пояснення правил подорожі: на кожній "станції" діти дізнаються цікаві факти про тему та виконують невеличке завдання
3. Основна частина: подорож за темами (30 хв)
Станція 1: "Come to my house" (4 хв)
-
Показ ілюстрацій кімнат у будинку
-
Ознайомлення з кількома основними словами: house, room, kitchen, bedroom
-
Міні-активність: учні показують руками форму даху (house), стіни (wall), вікна (window)
Станція 2: "Around town" (4 хв)
-
Демонстрація зображень міста Хмельницького та його визначних місць
-
Ознайомлення з лексикою: town, street, shop, park
-
Міні-активність: гра "Що є в нашому місті?" - учні піднімають руки, якщо у їхньому місті є об'єкт, який називає вчитель
Станція 3: "Eating out" (3 хв)
-
Перегляд фотографій їжі та ресторанів
-
Ключові слова: restaurant, menu, food, waiter
-
Міні-активність: назвати улюблену їжу англійською мовою
Станція 4: "Holiday plans" (3 хв)
-
Обговорення різних свят та канікул
-
Ключові слова: holiday, travel, weather, beach
-
Міні-активність: пантоміма "Покажи, що ти любиш робити на канікулах"
Станція 5: "Around the world" (4 хв)
-
Показ карти світу та прапорів різних країн
-
Ключові слова: country, flags, people, traditions
-
Міні-активність: назвати 3-4 країни англійською мовою
Станція 6: "The world around us" (3 хв)
-
Демонстрація зображень природи, тварин, рослин
-
Ключові слова: nature, animals, plants, environment
-
Міні-активність: гра "Знайди місце" - швидко показати на зображення того місця, яке називає вчитель
Станція 7: "Sports day" (3 хв)
-
Перегляд фотографій різних видів спорту
-
Ключові слова: sports, game, team, competition
-
Міні-активність: виконати кілька спортивних рухів за командою (jump, run in place, swim)
Станція 8: "Look at that baby" (3 хв)
-
Демонстрація зображень тварин та їх немовлят
-
Ключові слова: animals, baby
-
Міні-активність: назвати немовлят тварин англійською
Станція 9: "At the seaside" (3 хв)
-
Показ фотографій моря, пляжу, відпочинку
-
Ключові слова: sea, beach, sand, swim
-
Міні-активність: імітувати звуки моря та рухи хвиль
4. Підсумки та рефлексія (7 хв)
-
Разом з учнями пригадати всі "відвідані" теми
-
Запитати учнів, яка тема їм найбільше сподобалась і чому
-
Завдання "З'єднай тему з картинкою" (швидке закріплення)
-
Підбиття підсумків подорожі: "Сьогодні ми здійснили маленьку подорож темами, які вивчатимемо протягом року. Попереду на нас чекає багато цікавих завдань, ігор та нових англійських слів."
-
Заохочення учнів: роздача маленьких стікерів-відзнак "Ready for the English journey!"
Модифікації
Диференціація:
-
Для учнів з кращими знаннями англійської: запропонувати складніші завдання, наприклад, складання коротких речень за темами
-
Для учнів, яким потрібна додаткова підтримка: працювати в парах з сильнішими учнями, використовувати більше візуальних підказок
Додаткові завдання:
-
Створення "Паспорта мандрівника" для відмітки пройдених тем протягом року
-
Малювання символів-асоціацій для кожної теми
-
Гра "Відгадай тему за підказками" - вчитель дає опис, учні відгадують тему