4 клас
Тема: Святкування Різдва!
Мета: Вчити учнів розповідати про свята, ознайомити з новими ЛО; навчити вживати структуру I would like
to ...;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки, м‘яч.
Хід уроку
І. Організація класу
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
ІІІ. Фонетична зарядка
[ ŋ ] – [ŋ ] – [ŋ ] pudding, decorating This is the season.
[ k ]- [k] – [k] When children can ski.
Play snowballs and dance
Round the New year Tree.
IV. АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Mind map
summer Seasons winter
autumn spring
2) Work in pairs.
P1: Do you like summer?
P2: Yes, I do. / No, I don’t.
T; Why do you like winter?
V. Основна частина уроку.
1. Розвиток умінь мовлення.
1) Game “Holidays”.
Ea.ter, Hal.oween, St. N.cho.as Day, Ch .ist . as, Ne. Y.ar
2) Work in pairs
P1: What is your favourite holiday?
P2: My favourite holiday is …
2. Введення нової лексики.
1) cook a turkey hang Christmas stockings
Christmas pudding send greeting cards
sing Christmas carols decorate the Christmas Tree
-Повторювати слова за вчителем
-Читати по черзі
-Вчитель повторює за учнями
-Вчитель знімає картки, а потім по одній прикріплює на дошку – What’s the next?
-Read the words
2) Match two parts of the words
to cook pudding
to sing a Christmas stocking
to hang a turkey
to send greeting cards
to have Christmas Christmas carols
3) Complete the word-combinations
Замінити малюнки словами
3. Фізкультхвилинка.
Spring months – run, summer months – swim, autumn months – go, winter months - jump
4. Вживання структури I would like to …
Ps: I would like to cook a turkey.
5. Read
Ex1,p.54
6. Writing
1) Mother would like to … (готувати індичку)
2) The children would like to … (вішати панчохи)
3) Grandpa would like to … (мати пудинг)
4) Granny would like to … (надсилати листівки)
7. Listening
Ex2,p54
1) Jill 2) a stocking 3) Dad 4) granddad 5) Christmas card 6) grandparents
8. Sing a song (video)
Merry Christmas
VI. Заключна частина уроку.
1. Д/з
2. Підсумок уроку. Game ”Christmas Tree”
Учні вибирають пазл, складають словосполучення. З пазлів складають Christmas Tree.