ТЕМА: «Shops and Shopping»
МЕТА: ознайомити учнів із лексичними одиницями до теми «Shops and Shopping»;
навчити давати відповіді на запитання типу: «How much is it?», «How much are they?», «What can I buy?»;
розвивати лексичні та граматичні навички у письмовій мовленнєвій діяльності учнів;
виховувати інтерес учнів до вивчення англійської мови.
ОБЛАДНАННЯ ДО УРОКУ: підручник, картки, малюнки із зображенням магазинів, роздатковий матеріал, аудіо запис.
ХІД УРОКУ:
І ПОЧАТОК УРОКУ.
1. Привітання, бесіда з черговими:
Good morning, pupils.
I am glad to see you.
Let’s start our lesson.
T→ Cl
2. Фонетична зарядка:
Repeat after me a poem:
(Учні хором повторюють tounge-twister, який вони вивчили раніше).
“She sells seashells by the seashore.'” Cl → T
ІІ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
3. Тема уроку:
Today we are going to start a new topic “Shops and Shopping”. You will learn new words, new grammar structures, we shall sing songs and play games.
4. Підготовка учнів до сприйняття нової лексики: T→ Cl
I want to ask you some questions:
How often do you go to the shops?
What do you usually buy?
Who usually does shopping in your family?
5. Ознайомлення учнів з новими ЛО по темі:
Подання нових ЛО, демонстрація малюнків, повторення за вчителем: T→ Cl
Р→ Cl
A magazine, a newspaper, toothpaste, to sell, soap, medicines, cheap
(Виконання учнями впр. з підручника), читання та переклад поданих слів, словосполучень, речень на мовну здогадку. Р→ Cl
6. Учні повторюють за вчителем назви магазинів, зображених у підручнику
At the newsagent’s
At the baker’s
At the butcher’s
At the chemist’s
At the department store
Repeat after me the new words. T→ Cl
7. Ознайомлення з граматичними структурами:
Учні відповідають на питання, які поставлені у вправі.
Where can I buy a pack of flour? Р1→ Р2
How much is it?
How much are they?
8. Демонстрація пісні «Oranges, pears and apples…» T→ Cl
Учні слухають запис пісні, потім співають разом із записом.
Виконання учнями пісні хором.
9. Повторення слів, поданих на уроці. Робота в парах. Р1→ Р2
Кожна пара отримує карточку з написом Їжа, Одяг, Магазини. На дошці написані слова, які потрібно погрупувати відповідно до назви на карточці.
ІІІ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
9. Мотивація оцінок, підведення підсумків.
10. Домашнє завдання:
You have to study new words, write them into your vocabularies,
do Ex. 4, p. 85 – in writing.
Виготовити малюнки, чи вивіски до магазинів.
Good bye, see you later.