до всесвітнього дня добра. Добро починається з тебе
Номер слайду 2
Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен
Номер слайду 3
Які асоціації у вас виникають, коли чуєте слово “ доброта”?
Номер слайду 4
13 листопада відзначається Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році.. Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. Всесвітній день доброти, на думку засновників свята, – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті.
Номер слайду 5
Пізніше до руху приєдналися й інші країни. Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце. Офіційно Всесвітній день доброти затвердили у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на третій конференції Руху доброти.цей світлий день відзначається у 28 країнах, на усіх континентах.
Номер слайду 6
Які ви знаєте символи доброти?
Номер слайду 7
У різних народів та релігій символи доброти різні: Знак серця - Визнаний з давніх часів, символ серця здавна використовується в різних культурах світу. Його походження пов'язане з тим, що серце вважається центром людських емоцій і тому стало уособлювати прихильність, любов, співчуття і доброту. Емодзі Обійми - використовується для вираження прихильності, доброти, а також для того, щоб запропонувати розраду. Дзвіночки - Використання квітів дзвіночків (інакше відомих як заячі дзвіночки) для символізації доброти сягає корінням вікторіанської епохи. Зараз вони повсюдно відомі як символ тепла і турботи.
Номер слайду 8
Ще одним символом доброти та миру є кульбаба. Скульптури, що зображують цю квітку, встановлені у 30 країнах світу. Пам'ятник "Кульбаба" вперше відкрили 20 жовтня 2007 р. у Таллінні як символ Доброти, відображення крихкості та необхідності берегти дружбу. Вперше в Україні пам'ятник Доброти встановили у Миколаєві у 2008 році
Номер слайду 9
Визначимо складові доброти. ВЧІВЛИСВІТЬМЧЕСТЬНІВЧНІДЯСТЬБАЧЕВИННЯСВПІТЯТЧУРДІАСТЬВсі ці якості завжди були є і будуть притаманні нашому народові. Бережімо їх- вони безцінні!
Номер слайду 10
Цікаві факти про добрих людей. У людей, які роблять добрі справи:кращий імунітет,швидше справляються зі стресом,живуть на 9 років довше,хворіють у 2 рази рідше,мають здоровіше серце.
Номер слайду 11
Наведіть, будь ласка, приклади вчинків, в яких живе добро.
Номер слайду 12
5 добрих справ, які ви можете зробити вже сьогодні: Говоріть компліменти. Пригостіть смаколиком. Допомагайте рідним. Допомагайте незнайомим. Приберіть сміття біля будинку
Номер слайду 13
Доброта – мова, якою німі можуть говорити і яку глухі можуть чути. К. Боув. У внутрішньому світі людини доброта – це сонце. В. Гюго. Спробуйте бути хоча б трохи добрішими – і ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок. Конфуцій
Номер слайду 14
У східних релігіях вважається, що вчинки людини визначають її долю і перевтілення. Тобто, роблячи добрі справи, можна бути спокійним за своє наступне життя. Але допомагати нужденним – це не просто «+» до карми, а спосіб показати, наскільки доброта цінна сьогодні.