Вебінар

Цікава фізкультура в Новій українській школі

2 години підвищення кваліфікації
Качан Олексій
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Разом зробимо кожен урок фізичної культури неповторним та захоплюючим.

Під час вебінару будуть розглянуті інноваційні підходи щодо забезпечення оновлення змісту фізичного виховання учнівської молоді в Новій українській школі. Ми обґрунтуємо доцільність упровадження в навчально-виховний процес різноманітних форм і методів роботи, які сприятимуть оновленню й удосконаленню змісту уроків фізичної культури, фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів у режимі шкільного дня, позакласних і позашкільних форм роботи з учнями закладів загальної середньої освіти.

Бонус: Кожен учасник вебінару отримає безкоштовно в електронному вигляді монографію «Концепція "Спорт заради розвитку" у фізкультурно-оздоровчій і спортивно-масовій роботі закладів загальної середньої освіти» з описом усіх продемонстрованих матеріалів.

Зміст

 1. Всеукраїнські проєкти «Цікава фізкультура 1-2».
 2. Використання модифікаційного інвентарю, тренінгових та інтерактивних вправ, різноманітної перкусії, ігрових технологій та едьютейнменту на уроках фізичної культури.
 3. Проєктна діяльність, як одна з можливостей залучення інвентарю та додаткових ресурсів, щодо покращення викладання фізичної культури в Новій українській школі.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про можливості використання на своїх уроках різноманітних форм, методів та технологій взаємодії зі школярами; розглянуть креативні ідеї застосування різноманітного модифікованого інвентарю, тілесної перкусії, тренінгових вправ та ігрових технологій; дізнаються про співпрацю з міжнародними партнерами у проєктній діяльності; зможуть використовувати матеріали «Цікавої фізкультури» для оновлення та урізноманітнення роботи, а також підвищення зацікавленості учнів до проведення уроків фізкультури в Новій українській школі.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Предметне навчання, НУШ
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, громадянські та соціальні
Кому це буде корисно:

учителям фізичної культури, керівникам МО, методистам, учителям основ здоров'я, класним керівникам, заступникам директора з навчальної роботи.

Автор вебінару


Качан Олексій

старший викладач кафедри філології та гуманітарних наук Комунального закладу вищої освіти Вінницької академії безперервної освіти, президент української федерації «Спорт заради розвитку».

 • Керівник і координатор Всеукраїнського проєкту «Цікава фізкультура» та Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна».
 • Національний тренер з питань розвитку партнерства в спорті заради соціальних змін.
 • Аспірант Донбаського державного педагогічного університету.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.