Вебінар

Easy ЗНО з англійської мови: граматичний та лексичний практикум, 5 лайфхаків для успішного складання

2 години підвищення кваліфікації
Кобилєва Ольга
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

«Почни своє життя сьогодні. Не потрібно грати з майбутнім, необхідно діяти зараз, негайно!»

Із використанням різноманітних онлайн-ресурсів та наявністю великої кількості навчальних матеріалів, самостійна підготовка до ЗНО – цілком реальне явище, але потребує організованості та системності, із чим дитині буває важко впоратися самостійно. ЗНО з англійської мови можна порівняти із грою в рулетку: ніколи не знаєш, що випаде. Тому необхідно активно тренувати всі 5 аспектів тесту: читання, письмо, аудіювання, граматику, словниковий запас. Як це зробити якісно і без особистого вигорання? Де знайти час на підготовку? Які ресурси обрати? Відповіді на ці та багато інших запитань ви можете отримати під час вебінару.

Зміст

 1. Із чого розпочати?
 2. Якісна підготовка до аудіювання.
 3. Граматичний практикум.
 4. Мовна прокачка.
 5. Лексичний мінімум. Підтягування лексичного словничка.
 6. Метод виключення.
 7. Що? Де? Коли? Застосунки та сервіси для підготовки.
 8. Стратегії миттєвого запам’ятовування та виконання завдань.
 9. Переваги онлайн-підготовки.

Очікувані результати: Учасники вебінару зможуть повторити вже відомі конструктори граматичного та лексичного практикуму; отримають поради щодо організації якісної підготовки до тестування за допомогою онлайн-сервісів; дізнаються про особливості дотримання таймінгу задля результативності та системності у підготовці; навчаться виховувати культуру мовлення, використовуючи лексичний мінімум та щоденну мовну прокачку.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Іноземна мова, Предметне навчання, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, мовленнєва
Кому це буде корисно:

учителям англійської мови, учителям інших іноземних мов, керівникам МО, фахівцям із підготовки до ЗНО.

Автор вебінару


Кобилєва Ольга

вчителька англійської мови в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області

 • Постійна учасниця різноманітних вебінарів, воркшопів, співкоординаторка регіональної афілійованої (не)конференції mini-EdCamp Kharkiv School 26 «НУШ: модерне вчительство, модерне навчання, гендерночутливий освітній простір».
 • Спеціаліст – філологиня, перекладачка англійської та французької мов, викладачка англійської мови та літератури, французької мови.
 • Випускниця перекладацького відділення факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.