Глобальне читання, або Як навчити читати всіх

Про вебінар

До глобального читання у школі прийнято ставитись із легкою зневагою: його елементи використовують у заняттях із дошкільнятами, а потім, ближче до школи або вже в 1 класі, дорослі вчать дитину читати буквар. І завжди є у класі діти, які повільно засвоюють звичайне читання або не навчаються читати ані в першому, ані в другому класах; до того ж, сьогодні школи поступово стають інклюзивними, і далеко не всі діти з особливими освітніми потребами сприймають читання літерами чи по складах. В умовах школи глобальне читання - це ефективний запасний аеродром, який може зарадити у справі навчання читанню абсолютно всіх дітей. На вебінарі я поділюсь особистим (позитивним) досвідом навчання дітей глобальному читанню, а також детально розповім, як читати, щоб метод спрацював.

План вебінару:

 1. Перспективи глобального читання.
 2. На який ефект можна розраховувати.
 3. Недоліки глобального читання, або Кому цей метод не підійде.
 4. Виготовлення карток і підбір слів.
 5. Від слова до фрази; від фрази до книжки.
 6. Що гальмує ефект від глобального читання.
 7. Глобальне читання для дітей з ООП.
 8. Міфи про глобальне читання.

Кому це буде корисно:

вчителям початкових класів, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 академічні години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Унтіна Марія

мама дівчинки з ООП. Вивчає ефективні методики розвитку та навчання дітей. Працює з дітьми з ООП з метою їх підготовки до подальшого навчання в умовах інклюзії. Докладає зусиль, щоб зробити інклюзію комфортною для всіх учасників освітнього процесу.

.

Інші вебінари лектора
Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!