Готуємось до навчального року з онлайн-тестами «На Урок»: ключові завдання

Про вебінар

Якісна підготовка - половина успіху. Це стосується дуже багатьох подій та ситуацій у нашому житті. Робота, навчання, окремі події - усе підкоряється цьому правилу. Звісно, спонтанність часто виручає сильніше, ніж планування, але мистецтво вирішувати "на ходу" підвладне не кожному. Але скажу по секрету, будь-яка імпровізація - це результат ретельної підготовки і наявність сталих, сформованих навичок.

Як усе це стосується нового навчального року, освітнього процесу та тестування? Весна показала нам, що ми маємо бути готовими до будь-яких викликів. Також весна показала, що нам під силу все. Під час вебінару я поділюсь із вами роздумами та ідеями того, як краще підготуватися до нового навчального року, що потрібно зробити з онлайн-тестами «На Урок» та в особистих кабінетах учителів. Вебінар буде корисним як і тим вчителям, хто використовує онлайн-тести, так і тим педагогам, хто лише планує вивчити систему.

План вебінару: 

 1. Організовуємо простір для себе.
 2. Організовуємо простір для роботи з учнями.
 3. Огляд оновлень онлайн-тестів «На Урок», які ви могли пропустити.
 4. Поради із власної скарбнички.

Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, менеджерам освіти, працівникам позашкільних та дошкільних закладів освіти, а також усім, кому резонують питання емоційного інтелекту та компетентнісного навчання.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Цукор Любов

редакторка та авторка статей журналу освітнього проекту «На Урок», вчителька української мови та літератури.

 • Організаторка та спікерка більше 40 вебінарів та всеукраїнських інтернет-конференцій «На Урок».
 • Магістр філології, випускниця філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Авторка низки наукових статей, що стосуються теми сучасної української літератури. Авторка передмов до драматургічних збірок.
 • Драматургиня, дослідниця сучасної української драматургії. Переможниця та призерка Східноукраїнського регіонального конкурсу «Кальміюс» (2016 та 2017) у номінації «Драматургія».
 • Ініціаторка та викладачка безкоштовних курсів української мови та літератури для дітей і дорослих (враховуючи підготовку до ЗНО).
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!