Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Інструментарій сучасного вчителя в епоху спілкування через монітор комп'ютера/смартфона

2 години підвищення кваліфікації
Чучаєв Олександр
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Із переходом до використання технологій дистанційного навчання перед вчителем постає новий виклик – освоєння онлайн-інструментарію для підвищення мотивації та пізнавальної діяльності. Сучасному педагогу доводиться модернізувати всі свої прийоми, методи і форми роботи під формат дистанційного навчання. Як це зробити швидко та ефективно? Як в онлайн-уроці вмістити мотивацію, пізнавальну діяльність, інтерактив і рефлексію? Про ці та інші питання поговоримо на вебінарі.

Зміст

 1. Інструменти мотивації до навчальної діяльності учнів в умовах дистанційного навчання.
 2. Онлайн-інструменти для формування пізнавальної діяльності учнів.
 3. Командотворення в умовах віддаленого навчання.
 4. Рефлексія онлайн.

Очікувані результати: Учасники вебінару розглянуть доступні інструменти підвищення мотивації учасників освітнього процесу під час дистанційного навчання, дізнаються секрети ефективного командотворення в умовах віддаленого навчання, а також навчаться використовувати нові онлайн-інструменти для формування пізнавальної діяльності учнів.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: ІКТ, Робота закладу освіти, Практичні прийоми
Компетентності: інноваційність, інформаційно-комунікаційна, навчання впродовж життя
Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, класним керівникам, адміністраторам закладів освіти, асистентам педагога, керівникам гуртків, працівникам позашкілля, керівникам методичних об’єднань.

Автор вебінару


Чучаєв Олександр

директор, вчитель історії Благовіщенського навчально-виховного комплексу №2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради», учитель-методист.

 • Голова громадської організації «Благовіщенський районний осередок Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств», СК «СКІФ».
 • Автор методичної роботи «Комікси як освітній тренд».
 • Переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка року- 2014».
 • Переможець всеукраїнського конкурсу на кращий конспект уроку «Цікава школа» з уроком «Національно-визвольна боротьба під проводом Богдана Хмельницького»-2017.
 • Півфіналіст національного етапу Всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize 2017.
 • Фіналіст національного етапу Всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize 2020.
 • Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020» у номінації «Історія» (фінальний етап скасовано).
 • Фіналіст національного конкурсу «Teacher Innovation Cup-2020».
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.