Інструменти для розвитку критичного і креативного мислення дітей

Про вебінар

Цей вебінар розпочинає освітній цикл, присвячений ефективним стратегіям навчання – сучасним методикам і технологіям, спрямованим на полегшення засвоєння і запам’ятовування різноманітного навчального матеріалу та на розвиток когнітивних навичок (пам'яті, критичного  мислення, креативності та ін.) дітей та дорослих.

Ми розглянемо конкретні інструменти і технології для розвитку продуктивного мислення (ейдетика, Р4С, ТРоВЗ, інтелект-карти, едьютеймент та ін.), з’ясуємо, як вони працюють і як їх використати для власного розвитку та у роботі з дітьми.

Бонус до кожного вебінару – підбірка й аналіз корисних веб-ресурсів та міні-бібліотечка електронних книг, які розкривають додаткові інструменти та аспекти теми.

План вебінару:

 1. Нейропедагогіка для вчителів і батьків: чому це важливо?
 2. Ефективні інструменти і технології для розвитку продуктивного мислення: тренуємось використовувати!
 3. Корисні онлайн-ресурси: дистанційні платформи, спільноти, бібліотеки.
 4. Креативна бібліотечка: що варто прочитати в першу чергу.

Кому це буде корисно:

Вчителям початкової та середньої шкіл, вчителям-предметникам загальноосвітніх закладів, педагогам додаткової освіти, заступникам директорів, класним керівникам, методистам, викладачам, вихователям, психологам, соціальним педагогам, батькам учнів, педагогам інших освітніх установ.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 академічні години
Бондар Тетяна

кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

 • Тренер з медіаграмотності (2015, IREX, АУП), громадянської освіти (2016, DOCCU), громадянської компетентності та методики навчання дорослих (2016, DVV International).
 • Координаторка Першої регіональної (не)конференції для освітян міні-EdCamp Poltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» (25.03.2017).
 • Випускниця програми «Лідери місцевих змін» (2017) «Школи державного управління» Інституту суспільно-економічних досліджень та Навчального центру «Громадська ініціатива» (м. Київ).
 • Ініціатор створення мережі «Філософія для дітей» на Полтавщині, координаторка обласної спеціальної дослідницької групи ПОІППО «Філософія у школі» (2012-2018) та освітянських спільнот «Філософія для дітей / Philosophy for Children» https://www.facebook.com/groups/955315897854032  і «Міні-EdCamp Полтава» https://www.facebook.com/edcamp.poltava  у мережі Фейсбук.
Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!