Інтеграція гуманітарних дисциплін – успішна підготовка до ЗНО

Про вебінар

Інтегроване навчання показало свою ефективність. Безумовно, воно вимагає значних зусиль та більш ретельної підготовки до кожного уроку. Тому дехто з учителів вдається до створення інтегрованого курсу з історії та літератури, наприклад. Хтось вбачає більшу користь в інтеграції в межах одного уроку. Кожна ідея має право на життя.

Фактом лишається те, що продумана інтеграція дозволяє більш глибоко вивчити тему, адже література, мова та історія тісно пов'язані. Погляд на проблеми в комплексі, з урахуванням історичного контексту, дозволяє розвивати в дітях уміння критично аналізувати історичний чи художній матеріал, який вивчається у школі.

Матеріал подається на прикладі української мови, української літератури та історії України. Під час вебінару ми поговоримо безпосередньо про інтеграцію гуманітарних дисциплін із урахуванням рекомендацій із програми ЗНО із зазначених вище предметів.

План вебінару:

 1. Кому потрібна інтеграція гуманітарних дисциплін?
 2. Ідеї завдань для інтеграції історії та української літератури.
 3. Опорні матеріали для підготовки інтегрованого уроку.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.
Цукор Любов

головна редакторка та авторка статей журналу освітнього проекту «На Урок», вчителька української мови та літератури, організаторка інтернет-конференцій та практичних інтенсивівНемченко Віктор

редактор та автор статей журналу освітнього проекту «На Урок», учитель історії, автор навчальних проєктів, організатор вебінарів


Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!