Інтеграція Вікіпедії та сестринських вікіпроектів у освітній процес

Про вебінар

Ви звикли, що Вікіпедія - це інтернет-енциклопедія, де можна знайти інформацію саме українською мовою? Насправді, це бездонне дно для творчого вчителя… Ви не тільки можете взяти з неї інформацію, а й інтегрувати Вікіпедію в освітній процес, зробивши свої уроки цікавішими та ефективнішими. Насамперед, можете, використавши матеріали Вікіпедії, провести цікавий урок-квест. Ви захоплюєтесь ІКТ? Тоді Вікіпедія стане вам в нагоді для створення інтерактивного середовища на уроці. А чи знаєте ви, що є такий тип нетрадиційних уроків, як вікіуроки. А ще, в рамках Освітньої програми Вікіпедії, можливо долучитись до розвитку україномовної Вікіпедії, цим самим збагачуючи Інтернет саме українським контентом. Про все це детально під час вебінару...

План вебінару:

 1. Використання матеріалів Вікіпедії  у підготовці вчителя до уроку.
 2. Вікіпроекти та прийоми їх використання на медійному уроці.
 3. Урок - квест за матеріалами Вікіпедії
 4. Вікіпедія як засіб для створення ІКТ-вправ в онлайн-сервісах (Майкрософт (One Note, Sway) ThingLink, Nearpod, Flippity, Padlet, Our Boox))
 5. Вікіуроки
 6. Освітня програма Вікіпедії

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 академічні години
Кодола Валентина

викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!