Інтеграція Вікіпедії та сестринських вікіпроектів у освітній процес

Про вебінар

Ви звикли, що Вікіпедія - це інтернет-енциклопедія, де можна знайти інформацію саме українською мовою? Насправді, це бездонне дно для творчого вчителя… Ви не тільки можете взяти з неї інформацію, а й інтегрувати Вікіпедію в освітній процес, зробивши свої уроки цікавішими та ефективнішими. Насамперед, можете, використавши матеріали Вікіпедії, провести цікавий урок-квест. Ви захоплюєтесь ІКТ? Тоді Вікіпедія стане вам в нагоді для створення інтерактивного середовища на уроці. А чи знаєте ви, що є такий тип нетрадиційних уроків, як вікіуроки. А ще, в рамках Освітньої програми Вікіпедії, можливо долучитись до розвитку україномовної Вікіпедії, цим самим збагачуючи Інтернет саме українським контентом. Про все це детально під час вебінару...

План вебінару:

 1. Використання матеріалів Вікіпедії  у підготовці вчителя до уроку.
 2. Вікіпроекти та прийоми їх використання на медійному уроці.
 3. Урок - квест за матеріалами Вікіпедії
 4. Вікіпедія як засіб для створення ІКТ-вправ в онлайн-сервісах (Майкрософт (One Note, Sway) ThingLink, Nearpod, Flippity, Padlet, Our Boox))
 5. Вікіуроки
 6. Освітня програма Вікіпедії

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Кодола Валентина

викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!