Інтегрований курс «Громадянська освіта» для 10 класу. Розділ II «Права та свободи людини»

Про вебінар

З першого вересня 2018 року у загальноосвітніх навчальних закладах України викладається новий шкільний курс для учнів  10-го класу – Громадянська освіта.

Авторський колектив шкільного підручника з громадянської освіти, який підготували члени Асоціації «Нова Доба» впродовж 2017-2018 н.р. на сайті освітнього проекту «На урок» проводять проводить серію із семи вебінарів, кожен із яких відбувається напередодні вивчення певного розділу шкільного курсу.

Перший з таких вебінарів відбувся 30 серпня 2018 року і був присвячений загальним засадам викладання громадянської освіти у школі та специфіці організації роботи з учнями у ході вивчення першого розділу курсу «Особистість та її ідентичність».

У ході  цього вебінару ви дізнаєтеся про змістові й організаційні особливості викладання другого розділу – «Права та свободи людини». Цікавою для слухачів вебінару буде також інформація про можливості навчальної Онлайн-платформи з громадянської освіти «Майстерня громадянина»

План вебінару:

 1. Викладання громадянської освіти у школі. Перший місяць - перший досвід (дискусія).
 2. Змістові та методичні особливості викладання розділу II «Права та свободи людини».
 3. Презентація можливостей онлайн платформи з громадянської освіти «Майстерня громадянина» www.citizen.in.ua 

Кому це буде корисно:

учителям курсу громадянської освіти 10 клас, а також, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.
Козорог Олександра

Координатор з формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу, вчитель-методист.


Кендзьор Петро

Координатор освітніх проектів Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», співавтор та редактор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. д.п.н.

Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!