Інтегрований курс «Громадянська освіта» для 10 класу. Розділ II «Права та свободи людини»

Відео

Про вебінар

З першого вересня 2018 року у загальноосвітніх навчальних закладах України викладається новий шкільний курс для учнів  10-го класу – Громадянська освіта.

Авторський колектив шкільного підручника з громадянської освіти, який підготували члени Асоціації «Нова Доба» впродовж 2017-2018 н.р. на сайті освітнього проекту «На урок» проводять проводить серію із семи вебінарів, кожен із яких відбувається напередодні вивчення певного розділу шкільного курсу.

Перший з таких вебінарів відбувся 30 серпня 2018 року і був присвячений загальним засадам викладання громадянської освіти у школі та специфіці організації роботи з учнями у ході вивчення першого розділу курсу «Особистість та її ідентичність».

У ході  цього вебінару ви дізнаєтеся про змістові й організаційні особливості викладання другого розділу – «Права та свободи людини». Цікавою для слухачів вебінару буде також інформація про можливості навчальної Онлайн-платформи з громадянської освіти «Майстерня громадянина»

План вебінару:

  1. Викладання громадянської освіти у школі. Перший місяць - перший досвід (дискусія).
  2. Змістові та методичні особливості викладання розділу II «Права та свободи людини».
  3. Презентація можливостей онлайн платформи з громадянської освіти «Майстерня громадянина» www.citizen.in.ua 

Кому це буде корисно:

учителям курсу громадянської освіти 10 клас, а також, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.
Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Козорог Олександра

Координатор з формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу, вчитель-методист.


Кендзьор Петро

Координатор освітніх проектів Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», співавтор та редактор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. д.п.н.

Відповіді на часті питання
Обговорення
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку