Інтегрований курс «Громадянська освіта» для 10 класу: загальні засади та особливості викладання І розділу

Про вебінар

З першого вересня 2018 року  у загальноосвітніх навчальних закладах України вводиться новий шкільний курс для учнів  10-го класу – Громадянська освіта. Курс громадянської освіти інтегрує знання з політології, права, соціології, соціальної психології, економіки, філософії тощо.

Авторський колектив шкільного підручника з громадянської освіти, який підготували члени Асоціації «Нова Доба» запрошує вас на вебінар, у ході якого ви зможете дізнатися як про загальні підходи до імплементації  курсу громадянської освіти у 10-му класі, так й зокрема про особливості викладання його першого розділу – «Людина та її ідентичність». Цікавою для слухачів вебінару буде також інформація про організацію практичних занять та оцінювання учнів у ході викладання громадянської освіти у школі за допомогою сучасних онлайн технологій.

План вебінару:

  1. Загальні засади викладання громадянської освіти у школі. Петро  Кендзьор
  2. Розділ 1. Що таке ідентичність. Елла Ситник
  3. Розділ 1. Соціалізація особистості та людські цінності. Людмила Махун.
  4. Майстерня громадянина. Практичні заняття з громадянської освіти.

Кому це буде корисно:

учителям курсу громадянської освіти 10 клас, а також, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.
Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Кендзьор Петро

Координатор освітніх проектів Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», співавтор та редактор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. д.п.н.


Махун Людмила

Вчитель історії та правознавства ЗОШ І- ІІІ ст. с.Дубечне Волинської області. Співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. Вчитель-методист.


Ситник Елла

Співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. Вчитель історії та правознавства ЗОШ № 250 м. Київ. Вчитель-методист.


Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!