Інтегрований курс «Громадянська освіта» для 10 класу: загальні засади та особливості викладання І розділу

Про вебінар

З першого вересня 2018 року  у загальноосвітніх навчальних закладах України вводиться новий шкільний курс для учнів  10-го класу – Громадянська освіта. Курс громадянської освіти інтегрує знання з політології, права, соціології, соціальної психології, економіки, філософії тощо.

Авторський колектив шкільного підручника з громадянської освіти, який підготували члени Асоціації «Нова Доба» запрошує вас на вебінар, у ході якого ви зможете дізнатися як про загальні підходи до імплементації  курсу громадянської освіти у 10-му класі, так й зокрема про особливості викладання його першого розділу – «Людина та її ідентичність». Цікавою для слухачів вебінару буде також інформація про організацію практичних занять та оцінювання учнів у ході викладання громадянської освіти у школі за допомогою сучасних онлайн технологій.

План вебінару:

 1. Загальні засади викладання громадянської освіти у школі. Петро  Кендзьор
 2. Розділ 1. Що таке ідентичність. Елла Ситник
 3. Розділ 1. Соціалізація особистості та людські цінності. Людмила Махун.
 4. Майстерня громадянина. Практичні заняття з громадянської освіти.

Кому це буде корисно:

учителям курсу громадянської освіти 10 клас, а також, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.
Кендзьор Петро

Координатор освітніх проектів Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», співавтор та редактор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. д.п.н.


Махун Людмила

Вчитель історії та правознавства ЗОШ І- ІІІ ст. с.Дубечне Волинської області. Співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. Вчитель-методист.


Ситник Елла

Співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. Вчитель історії та правознавства ЗОШ № 250 м. Київ. Вчитель-методист.


Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!