Інтерактивна взаємодія-онлайн між учасниками освітнього процесу

Про вебінар

Групова та командна робота забезпечують ефективну взаємодію між учнями, а також роблять керування вчителя непрямим. Адже педагог виступає насамперед організатором початкового і завершального етапів роботи: формулює завдання та алгоритм дій для його виконання, разом із учнями бере участь в оцінюванні досягнутих результатів. Дуже важливо, що за таких умов оцінюється робота всієї групи, а не окремих учнів. Помилки дітей обговорюються тільки в групі. Тож робота учнів перетворюється з індивідуальної діяльності кожного школяра на ефективну співпрацю. 

Беручи активну участь у командній роботі, учні все більше відчувають клас частиною свого світу. Вони дійсно зацікавлені у підтриманні дружніх стосунків у колективі. Та обираючи різні форми і методи взаємодії між учасниками освітнього процесу, потрібно не забувати змінювати види діяльності. Адже коли дітям набридає одноманітність, їм стає нецікаво і це впливає на ефективність навчання. Тому для організації ефективної співпраці, особливо під час виконання командних проєктів, потрібно правильно визначити завдання та обрати форми комунікації між учнями. 

План вебінару: 

 1. Як організувати продуктивну командну взаємодію.
 2. Можливості та особливості роботи з сервісом Trello.
 3. Знайомство та інструкція для роботи з сервісом Trello.

Кому це буде корисно:

учителям початкової школи, учителям-предметникам, учням та їхнім батькам, класним керівниками, психологам, адміністраторам закладів освіти.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!