Інтерактивні онлайн-тести «На Урок»: освоюємо нові можливості

Про вебінар

Вебінар присвячено темі огляду нових можливостей сайту Освітнього проекту «На Урок» https://naurok.com.ua/test/about. Разом зі слухачами розглянемо особливості створення, використання та поширення тестів серед школярів. Ви першими дізнаєтеся про особливості роботи з онлайн-тестами. Також презентуємо оновлення функціоналу та додаткові можливості, які з'явилися протягом тижня.

Разом ми потренуємося створювати тести, поширювати їх у якості домашнього завдання, проведемо аналіз нових можливостей. Буде надано відповіді на популярні запитання щодо роботи сайту.

План вебінару:

  1. Загальні відомості про функцію онлайн-тестів.
  2. Презентація оновлень.
  3. Аналіз проведених робіт.
  4. Тренувальні вправи.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Презентацію з матеріалами.
  2. Відеозапис трансляції вебінару.

Цукор Любов

редакторка та авторка статей журналу освітнього проекту «На Урок», вчителька української мови та літератури.

  • Організаторка та спікерка більше 40 вебінарів та всеукраїнських інтернет-конференцій «На Урок».
  • Магістр філології, випускниця філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Авторка низки наукових статей, що стосуються теми сучасної української літератури. Авторка передмов до драматургічних збірок.
  • Драматургиня, дослідниця сучасної української драматургії. Переможниця та призерка Східноукраїнського регіонального конкурсу «Кальміюс» (2016 та 2017) у номінації «Драматургія».
  • Ініціаторка та викладачка безкоштовних курсів української мови та літератури для дітей і дорослих (враховуючи підготовку до ЗНО).
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!