Вебінар

Компетентнісний підхід у викладанні хімії: від «мрійників» до хіміків

2 години підвищення кваліфікації
Джавахішвілі Сергій
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Формування в учнів стійких життєвих компетентностей, які сприятимуть успішній самореалізації особистості, обумовлюється не стільки набутими за час навчання знаннями, скільки вмінням користуватися ними. Системно-діяльнісний підхід ставить собі на меті переорієнтацію навчального процесу на самостійну роботу учнів, що, у свою чергу, кардинально змінює роль учителя, який із джерела знань перетворюється в організатора процесу їх отримання, стає помічником, або навіть тренером самостійної активної пізнавальної діяльності учня. Головним мотивом навчання стає інтерес до пізнання, а основним психологічним завданням - формування вміння вчитися, здатність ставити та розв'язувати завдання по саморозвитку. Приклади різних видів діяльності, методів та прийомів, здатних зацікавити та пробудити інтерес вихованців до навчання обговоримо під час вебінару!

Зміст

 1. Хімічні олімпіади та турніри як засіб підвищення інтересу учнів до вивчення природничих наук.
 2. Методика та технологія викладання: поради вчителю-практику.
 3. Науковість у розумінні хімічних явищ та процесів: заважає чи допомагає?
 4. Доречні недоречності на сторінках підручників хімії: ряд активності металів та непроста нітратна кислота.
 5. Кристали: від сніжинок Й. Кеплера до стипендії Президента України.
 6. Проєктна діяльність на уроках хімії: Періодична система НЕхімічних елементів.

Очікувані результати: Учасники вебінару визначаться з переліком професійних навичок та вмінь учителя, необхідних для виховання успішного українця майбутнього, розглянуть приклади використання результатів передових наукових досліджень на різних етапах уроку хімії, а також отримають поради щодо організації  нестандартної проєктної діяльності учнів на заняттях.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, Предметне навчання, Інтегроване навчання
Компетентності: професійні, у галузі природничих наук, техніки і технологій, інноваційність
Кому це буде корисно:

учителям хімії, учителям інших природничих дисциплін, класним керівникам, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Джавахішвілі Сергій

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель хімії Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

 • Переможець V Всеукраїнського Інтернет-конкурсу «Учитель року - 2020» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК» у номінації «Хімія».
 • Експерт освітніх матеріалів Всеукраїнської школи онлайн (Український інститут розвитку освіти, ГС «Освіторія»).
 • Член фахового журі та співавтор комплектів завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, Всеукраїнського турніру юних хіміків, а також Всеукраїнської інтернет-олімпіади з хімії.
 • Півфіналіст національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2021.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.