Вебінар

Корекційні методики роботи з дітьми з розладами мовлення та порушеннями опорно-рухового апарату

2 години підвищення кваліфікації
Казачінер Олена
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

На вебінарі мова піде про інноваційні корекційні методики, які використовуються під час роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Будуть розглянуті такі з них: кубики Зайцева, технології оптимізації рухової діяльності дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, методики розвитку дрібної моторики, Бломберг-терапія, техніка квілінг.

Зміст

 1. Робота з учнями, які мають розлади мовлення. Зміст та особливості використання кубиків Зайцева у навчанні читання.
 2. Технології оптимізації рухової діяльності дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Методики розвитку дрібної моторики. Бломберг-терапія. Техніка квілінг.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про особливості роботи вчителя зі школярами, що мають розлади мовлення, навчаться використовувати кубики Зайцева під час навчання читання, а також опанують кілька перевірених методик для оптимізації рухової діяльності дітей із порушеннями опорно-рухового апарату.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Інклюзивна освіта
Компетентності: професійні, інклюзивна
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів.

Автор вебінару


Казачінер Олена

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри здоров’я людини, реабілітологї та спеціальної психології ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

 • Працювала в системі підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов. Зараз працює з майбутніми фахівцями в галузі спеціальної педагогіки.
 • Досвід навчання іноземної (англійської) мови учнів початкових класів 10 років.
 • Учасник міжнародних (Чехія, Болгарія, Польща, Литва, Грузія, Латвія, Греція, Італія, США, Фінляндія, Ізраїль, Німеччина, Австрія, Японія), всеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій із питань упровадження інклюзивної освіти в Україні, педагогіки та психології, питань методики навчання іноземних мов.
 • Багаторічний досвід співпраці з ВГ «Основа».
 • Є автором монографій «Розвиток інклюзивної компетентності вчителів-філологів у системі післядипломної освіти», «Корекційна діяльність учителів-філологів як передумова забезпечення успішного навчання учнів у НУШ», «Казкотерапія: теоретичні та методичні аспекти», співавтором колективної монографії «Theory and Practice of introduction of Competence Approach to Higher Education in Ukraine», автором навчально-методичних посібників «Інклюзивна компетентність учителя іноземних мов», «Навчання мов і літератури дітей з особливистями психофізичного розвитку», понад 30 навчальних видань ВГ «Основа».
 • Автор обласних вебінарів для вчителів-філологів «Використання арт-методів в освітньому процесі з навчання мов і літератури», «Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей з особливостями психофізичного розвитку».
 • Призер конкурсу ВГ «Основа» „Червона ручка” у номінації «Англійська мова та література» (2006 рік) за авторські лінгвістичні навчальні казки.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.