Вебінар

Креативне мислення: що це таке, чому воно важливе та як його розвивати

2 години підвищення кваліфікації
Сковородкіна Наталя
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

У майбутньому дітям доведеться адаптуватися до запаморочливої кількості змін у світі. Існує ймовірність, що професії, які є на піку популярності сьогодні, зміняться або взагалі перестануть існувати вже найближчим часом. Уже немає сенсу готувати наших учнів до рутинних, повторюваних завдань. Штучний інтелект уже краще нас справляється із цим і продовжує розвиватись. Та все ж, ми не можемо робити точних прогнозів щодо того, яким буде майбутнє. Тож, як ми можемо точно знати, як підготувати наших учнів до нього? 

У світі, що швидко розвивається, вміння знаходити нові перспективи та створювати інновації стає все більш цінною навичкою. Саме творчі мислителі часто перебувають в авангарді змін, вирішують проблеми та розробляють нові ідеї. Мало того, ті, хто привносить креативне (творче) мислення у свою роботу, часто щасливіші, продуктивніші та витриваліші! Отже, цілком зрозуміло, що розвиток творчого мислення в дітей є запорукою їхньої успішності в житті. Але з чого почати?

Зміст

 1. Що таке креативне мислення?
 2. Чому креативне мислення є надважливою навичкою?
 3. Види та техніки креативного мислення.
 4. Як розвинути в учнів креативність, уяву та образне мислення.
 5. Вправи для розвитку креативного мислення.

Очікувані результати: Учасники вебінару поглиблять знання щодо особливостей функціонування креативного мислення дітей і дорослих, розглянуть види й техніки розвитку творчих навичок учнів, а також навчаться ефективно розвивати креативність, уяву та образне мислення учнів.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Креативне мислення, Наскрізні навички, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, інноваційність, навчання впродовж життя
Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, учителям початкової школи, класним керівникам, учням та їхнім батькам, психологам, корекційним педагогам, методистам.

Автор вебінару


Сковородкіна Наталя

вчитель англійської мови, керівник гуртка журналістики, раніше – педагог-організатор Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської ради Донецької області.

 • Керівник гуртка з розвитку лідерських якостей в Білозерському освітньо-культурному центрі.
 • Керівник соціального шкільного підприємства «NoMotloH».
 • ТОП-50 кращих учителів України 2021, фіналіст у номінації «Вчитель прифронтової зони» всеукраїнської премії Global Teacher Prize Ukraine.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.