Вебінар

Майстер-клас зі створення корекційно-терапевтичних казок для роботи з дітьми з ООП

2 години підвищення кваліфікації
Казачінер Олена
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

На вебінарі мова піде про різновиди казок, які застосовуються у практиці казкотерапії. Будуть розглянуті прийоми та підходи до створення казки, яку можна використовувати у власній професійній практиці роботи з дітьми, що мають різноманітні психологічні порушення. Також буде запропоновано покроковий алгоритм створення авторської корекційної-терапевтичної казки.

Зміст

 1. Види казок, які застосовуються у казкотерапії.
 2. Основні психологічні проблеми, що можна коригувати за допомогою казки.
 3. Прийоми та підходи до створення казки.
 4. Алгоритм створення авторської корекційної-терапевтичної казки.
 5. Створюємо власну корекційно-терапевтичну казку!

Очікувані результати: Учасники вебінару поглиблять знання щодо місця казкотерапії в освітньому процесі; дізнаються про типи порушень, за яких доцільно використовувати корекційно-терапевтичні казки; отримають поради зі створення авторських казок для роботи зі школярами різного віку; навчаться створювати власні корекційно-терапевтичні казки.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Інклюзивна освіта, Психологія, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, мовленнєва, інклюзивна, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, вихователям, учителям інклюзивних класів, асистентам учителя, класним керівникам, учителям-предметникам, корекційним педагогам, практичним психологам, батькам школярів.

Автор вебінару


Казачінер Олена

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри здоров’я людини, реабілітологї та спеціальної психології ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

 • Працювала в системі підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов. Зараз працює з майбутніми фахівцями в галузі спеціальної педагогіки.
 • Досвід навчання іноземної (англійської) мови учнів початкових класів 10 років.
 • Учасник міжнародних (Чехія, Болгарія, Польща, Литва, Грузія, Латвія, Греція, Італія, США, Фінляндія, Ізраїль, Німеччина, Австрія, Японія), всеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій із питань упровадження інклюзивної освіти в Україні, педагогіки та психології, питань методики навчання іноземних мов.
 • Багаторічний досвід співпраці з ВГ «Основа».
 • Є автором монографій «Розвиток інклюзивної компетентності вчителів-філологів у системі післядипломної освіти», «Корекційна діяльність учителів-філологів як передумова забезпечення успішного навчання учнів у НУШ», «Казкотерапія: теоретичні та методичні аспекти», співавтором колективної монографії «Theory and Practice of introduction of Competence Approach to Higher Education in Ukraine», автором навчально-методичних посібників «Інклюзивна компетентність учителя іноземних мов», «Навчання мов і літератури дітей з особливистями психофізичного розвитку», понад 30 навчальних видань ВГ «Основа».
 • Автор обласних вебінарів для вчителів-філологів «Використання арт-методів в освітньому процесі з навчання мов і літератури», «Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей з особливостями психофізичного розвитку».
 • Призер конкурсу ВГ «Основа» „Червона ручка” у номінації «Англійська мова та література» (2006 рік) за авторські лінгвістичні навчальні казки.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.