Методологія та цифрові інструменти для планування командної роботи в старшій школі

Про вебінар

Світ, в якому ми живемо, змінюється безперервно і дуже швидко, нові технології з'являються, стрімко злітають на пік популярності, а потім зникають не тільки у високотехнологічних сферах бізнесу, але, навіть, в побуті. Серед навичок, які озвучені на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в п’ятірці є People management та Coordination with others. Вміння планувати командну роботу та створювати спільний  продукт є основними для сучасного бізнесу, а наша задача закласти той фундамент, на якому випускник буде будувати своє життя. У той же час, система освіти в старшій школі залишається консервативною, помилковий страх багатьох вчителів передачі учням повноважень управління власною пізнавальною діяльністю і використання розумно можливих джерел контенту призводить до реальної втрати вчительського авторитету.

На вебінарі ми розглянемо деякі методології та цифрові інструменти для планування командної роботи та створення спільного продукту. Важливо для майбутнього освіти напрацювати навички нового типу.

План вебінару:

1. Методологія Agile в освіті.
2. EduScrum в профільній школі.
3. Інструменти для спільної роботи.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), викладачі інститутів післядипломної педагогічної освіти, учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.

Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Слуцька Ірина Анатоліївна

Вчитель-методист, інформатика, Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1, вчитель експерт та тренер Microsoft.

 

З 2007 року навчаю та допомагаю вчительству, як за допомогою ІКТ змінити урок так, щоб учнівству було комфортно навчатися.

Автор дистанційних курсів:

 • «Візуалізація: зробимо урок яскравішим, цікавішим та доступнішим»
 • «Нові тренди в навчанні. Цифрові інструменти для формування освітнього простору уроку»
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!