Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Модерний pick up уроків англійської мови – територія НУШ

2 години підвищення кваліфікації
Кобилєва Ольга
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

«Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати». Саме ці слова великого вченого, А. Ейнштейна, стали поштовхом для подальшого розвитку і втілення нових ідей та методик у моїй професійній діяльності. Як бути у тренді серед учнівства і не перетинати кордони професійного вигорання? Як створити умови для паритетної роботи на уроці? Які завдання найбільше подобаються модерному учнівству? Чому проєктний підхід до навчання є успішною цеглинкою творчості учнівста у просторі НУШ? Відповіді на ці та багато інших запитань ви зможете отримати під час мого вебінару!

Зміст

 1. Модерні форми роботи з учнівством у сфері НУШ.
 2. Як залишатися в тренді серед учнівства і не перетинати кордони професійного вигорання.
 3. Створення паритетної роботи на уроці.
 4. Проєктний підхід до навчання як успішна цеглинка творчості учнівста у просторі НУШ.
 5. Таймінг як важливий аспект планування та результативності уроку.

Очікувані результати: Учасниці та учасники вебінару дізнаються про проєктні методи роботи на уроках англійської мови, поглиблять знання про паритетні умови роботи з учнівством, отримають поради щодо трендів взаємодії зі школярами та відкриття нових можливостей для емоційного перезавантаження, а також отримають поради щодо використання сучасних типів завдань на уроках у НУШ (і не тільки).

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Іноземна мова, НУШ
Компетентності: професійні, інноваційність, мовленнєва
Кому це буде корисно:

учителям англійської мови, учителям інших іноземних мов, учителям, які працюють у НУШ, керівникам гуртків, методистам.

Автор вебінару


Кобилєва Ольга

вчителька англійської мови в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області

 • Постійна учасниця різноманітних вебінарів, воркшопів, співкоординаторка регіональної афілійованої (не)конференції mini-EdCamp Kharkiv School 26 «НУШ: модерне вчительство, модерне навчання, гендерночутливий освітній простір».
 • Спеціаліст – філологиня, перекладачка англійської та французької мов, викладачка англійської мови та літератури, французької мови.
 • Випускниця перекладацького відділення факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.