Вебінар

Моніторинг якості освітньої діяльності НУШ: вимога чи необхідність

2 години підвищення кваліфікації
Курлова Оксана
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Моніторинг якості освітньої діяльності проводиться для виявлення та відстеження тенденцій у розвитку закладу освіти, встановлення відповідності фактичних результатів освітньої діяльності її заявленим цілям, оцінювання причин відхилень від цілей та з метою підвищення якості освіти. Моніторинг – це невід’ємна частина внутрішньої системи забезпечення якості освіти, яка, в свою чергу, є показником дієвості розроблених у закладі політик і процедур та постійного безперервного аналізу стану різних процесів освітньої діяльності з метою подальшого пошуку ресурсів і можливостей, розробок і практик для реалізації ефективних рішень.

Мета, завдання, вид моніторингу, суб’єкти, об’єкти, форми, методи, індикатори, умови, процедури проведення, порядок визначення та оприлюднення результатів, строки й графік проведення зазначаються в програмі моніторингу. Внутрішній моніторинг якості освітньої діяльності дає можливість оперативно і вчасно виявляти сильні та слабкі сторони діяльності закладу освіти, з’ясовувати проблеми та перспективи якості освітньої діяльності.

Зміст

 1. Внутрішній моніторинг якості освітньої діяльності закладу.
 2. Законодавче обґрунтування здійснення внутрішнього моніторингу якості освітньої діяльності.
 3. Процедура підготовки та проведення внутрішнього моніторингу.
 4. Програма моніторингу.

Очікувані результати: Учасники вебінару ознайомляться із законодавчими актами щодо здійснення внутрішнього моніторингу; розглянуть Порядок проведення моніторингу якості освіти; опрацюють способи узагальнення та оприлюднення результатів внутрішнього моніторингу якості освітньої діяльності; підвищать рівень сформованості професійних компетентностей, зокрема: нормативно-правової й забезпечення якості освітньої діяльності та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, НУШ, Робота закладу освіти
Компетентності: професійні, інноваційність, навчання впродовж життя, управлінська
Кому це буде корисно:

керівникам закладів освіти, заступників директорів, класним керівникам, педагогічним працівникам, керівникам МО, засновникам закладів освіти.

Автор вебінару


Курлова Оксана

директор комунального закладу Первозванівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Первозванівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

 • Фіналіст всеукраїнських етапів конкурсів: «Учитель року – 2016» в номінації «Математика», «Учитель року – 2021» в номінації «Керівник закладу освіти».
 • Координаторка mini-EdCamp Pervozvanivka 2019.
 • Учитель математики.
 • Експертка інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.