«Нова норма» в освіті: як організувати якісні STEM-уроки в умовах карантину

Про вебінар

Карантин став випробуванням не лише для нашого фізичного здоров’я, а й навчив нас приймати будь-які виклики, використовувати нові можливості, керуватися здоровим глуздом та правильно розставляти пріоритети. Ось так раптово в освіті виникла «нова норма» (про що дедалі частіше говорять педагоги зі всього світу). Це не «добре» чи «погано», це об’єктивна дійсність, до якої ми маємо гнучко пристосовуватися, щоб досягати якісного результату.

У нашій освіті (та й у світі загалом) залишається все ще багато невизначеності й страху. «Як ми розпочнемо навчальний рік?», «Чи буде карантин (дистанційне навчання) і коли?», «Як планувати навчальний рік?», а у колег-вчителів трудового навчання ще й на додаток питання «Які проєкти обрати?», «Як організувати придбання матеріалів на випадок дистанційного навчання?».

Крім того, як учителю забезпечити якість навчання незалежно від варіанту розвитку подій? Бути доступним для учнів і колег 24/7, проводити всі заняття онлайн чи до кожної теми знімати відеопояснення? Які фактори впливають на якість навчання? Що варто зробити, щоб впевнено зустріти новий навчальний рік? 

Тож під час вебінару розглянемо ці та багато інших важливих запитань. Спираючись на вже набутий досвід, проаналізуємо досягнення та згенеруємо план(и) «на всі випадки життя».

Зверніть увагу: пропонований вебінар буде стосуватися насамперед викладання трудового навчання. Але інформація також стане у пригоді іншим педагогам. 

План вебінару: 

 1. «Нова норма» в освіті: боятися чи розвиватися?
 2. Можливі варіанти роботи у 2020/2021 навчальному році.
 3. Якісний урок трудового навчання: який він?
 4. Планування нового навчального року. План А і В. Як забезпечити якість, зберегти цікавість та підтвердити потрібність трудового навчання в сучасних умовах?

Кому це буде корисно:

учителям природничих дистциплін, учителям трудового навчання, учителям інших навчальних дисциплін, які займаються впровадженням STEM-технологій та проєктного навчання.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Бартюк Вікторія

учитель трудового навчання в ТОВ «НВК:Новопечерська школа», м. Київ, переможниця Всеукраїнського хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»

Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!