Вебінар

Онлайн-сервіси для навчання математики в 5 класі НУШ: практика використання

2 години підвищення кваліфікації
Рудніцька Юлія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

На вебінарі розглянемо онлайн-сервіси, які надають можливість вчителю мотивувати, підвищити якість знань здобувачів освіти, організувати доступність навчання, забезпечити освітній процес інформаційно-комунікаційними технологіями. Застосування можливостей LearningApps, Liveworksheets, Padlet сприяють поєднанню потенціалу ресурсів із традиційними педагогічними прийомами, дозволяють створити ефективні, цікаві, сучасні уроки, які забезпечують успішну реалізацію предметної компетентності учнів 5-го класу.

Зміст

 1. Застосування онлайн-сервісу Learningapps на різних етапах уроку та його практичне використання.
 2. Упровадження інтерактивних робочих аркушів Liveworksheets як засобу підвищення ефективності роботи на уроці.
 3. Віртуальна цифрова стіна Padlet.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про застосування онлайн-сервісу Learningapps на різних етапах уроку, навчаться створювати інтерактивні вправи, опанують можливості ресурсу для створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Liveworksheets та ознайомляться з можливостями віртуальної цифрової стіни Padlet. 

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: ІКТ, Предметне навчання, НУШ
Компетентності: професійні, математична, інформаційно-комунікаційна, цифрова
Кому це буде корисно:

учителям математики, що працюють в 5 класі НУШ; учителям математики; методистам; керівникам МО; керівникам гуртків; адміністраторам закладів освіти.

Автор вебінару


Рудніцька Юлія

вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Комунального закладу «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».

 • Магістр математики, випускниця математичного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
 • Авторка низки наукових статей, що стосуються теми впровадження та застосування ІКТ під час вивчення математики.
 • Співавтор підручника для 5 класу закладів загальньої середньої освіти «Математика» (2022).
 • Спікерка Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференцій.
 • Переможець обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс (2019, 2020, 2021, 2022).
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.