Онлайн-сервіси для створення тестів

Про вебінар

Сьогодні системи онлайн-тестування зробили справжню революцію в навчанні. Саме вони допомогли вдосконалити оцінювання знань учнів. Тепер учителям набагато простіше проводити іспити, а також стежити за результатами і прогресом своїх підопічних. Давно минули дні, коли вчителю треба було створювати кожен тест вручну і записувати результати в журнал, вираховуючи середній бал. Сьогоднішні системи онлайн-тестування допомагають стежити за прогресом кожного учня, уникаючи складних підрахунків. Самі ж інструменти для створення онлайн-тестів стають все зрозумілішими і зручнішими як для учнів, так і для вчителя.

Раніше багато учителів відмовлялися від онлайн-тестів, оскільки створення кожного з них вимагало багато зусиль і являло собою справді виснажливий процес. Хтось боявся, що у нього не вистачить знань, потрібно купувати додаткове обладнання, розбиратися з HTML-кодом або наймати програміста. Але зараз інструменти для створення тестів стають настільки інтуїтивно зрозумілими, що кожен учитель, навіть новачок в e-learning, може легко створити відмінний онлайн-тест із свого предмета. Зручно, що такі програми не вимагають установлення, працюючи з браузера, а мобільні додатки для створення онлайн-тестів дозволяють працювати навіть в дорозі.

План вебінару:

 1. Переваги та недоліки онлайн-тестування.
 2. Вибір програми для онлайн-тестування.
 3. Дослідження кількох платформ для створення тестів (KAHOOT, Socrative, ClassMarker, Plickers)

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), викладачі інститутів післядипломної педагогічної освіти, учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Кривко Наталія

учитель інформатики та математики Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Увійшла до ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE-2018.

 • Переможниця міського, обласного та учасниця Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Інформатика».
 • Учасниця конкурсу Global Teacher Prize.
 • Лауреат Всеукраїнського конкурсу сучасних освітян від Івана Іванова та провідних компаній «Умію вчити!» від Центра нової освіти Івана Іванова.
 • Учасниця та спікерка вчительських сесій на 1, 2, 3 Міжнародних (не) конференцій EdCamp Ukraine 2015, 2016, 2017 (м. Харків).
 • Працювала у команді mini-EdCamp Poltava 2018, допомогала в організації mini-EdCamp Poltava 2017 (с. Ковалівка).
 • Проводить заняття для вчителів Полтавської області на базі ПОІППО ім. Остроградського (Творча майстерня Наталії Кривко).
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!