Вебінар

Організація онлайн-взаємодії учнів за допомогою можливостей Google (Документів, Таблиць, Презентацій, Jamboard)

2 години підвищення кваліфікації
Сокол Ірина
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Багато закладів освіти розпочали новий навчальний рік у дистанційній формі, а постійні тривоги змушують й інші школи припиняти освітній процес та переходити в укриття. У такому режимі важко підтримувати якісний освітній процес. Є потреба в простих, але дієвих інструментах, які дозволяють: швидко дати завдання для великої кількості учнів, надавати зворотний зв'язок та швидко перевіряти виконану роботу. Можливості Google дозволяють організувати колективну онлайн-взаємодію учнів, коли весь клас (або його частина) одночасно працює в одному середовищі. 

Якщо переглянути компетентнісний потенціал освітніх галузей Державного стандарту базової середньої освіти, то можна побачити  уміння та ставлення, які доцільно розвивати саме за допомогою таких завдань, зокрема: «комунікувати грамотно і безпечно в інформаційному просторі», «прагнення етично взаємодіяти у віртуальному просторі», «дотримання авторського права, принципів академічної доброчесності та етичної взаємодії у віртуальному просторі» та інші.

Зміст

 1. Плюси та мінуси колективної онлайн-взаємодії учнів. 
 2. Організація колективної взаємодії учнів за допомогою Google Документів. 
 3. Організація колективної взаємодії учнів за допомогою Google Таблиць. 
 4. Організація колективної взаємодії учнів за допомогою Google Презентацій. 
 5. Організація колективної взаємодії учнів за допомогою Google Jamboard.

Очікувані результати: Учаники вебінару проаналізують плюси та мінуси колективної онлайн-взаємодії учнів; розглянуть приклади організації колективної роботи дітей за допомогою Google Документів; отримають поради щодо використання Google Таблиць в освітньому процесі; навчаться підвищувати рівень ефективності взаємодії на дистанційних уроках за допомогою Google Презентацій; отримають рекомендації щодо підняття рівня залученості школярів до колективної взаємодії за допомогою Google Jamboard.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, ІКТ, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, інноваційність, цифрова
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів, адміністраторам закладів освіти, всім педагогам, незалежно від фаху та закладу освіти, в якому здійснюється професійна діяльність.

Автор вебінару


Сокол Ірина

кандидат педагогічних наук, доцент, вчитель інформатики Комунального закладу Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради.

 • Викладач Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.
 • Автор / тренер / спікер курсів, тренінгів та вебінарів для вчителів.
 • Співавтор модельної програми «Робототехніка, 5-6 клас»;
 • Працювала у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та у Центрі інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка».
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.